Kokios moterys greitai įkyri vyrams?

Akivaizdu, kad kiekvienas žmogus turi savo skonį ir pageidavimus. Pamėginsiu panagrinėti vidutinę statistinę situaciją, tai, kas dažniausiai nutinka moterims, kurios santykiuose nusibosta vyrams. Juk visada svarbu save pažinti, dirbti su savimi, keistis į gerąją pusę. O vyrams tai taip pat bus naudinga informacija.

Pradėsiu nuo moterų, kurios negali pripažinti, jog buvo neteisios. Vyrui svarbu prisikapstyti iki tiesos, o moterims dažniau svarbu išsaugoti reputaciją, įvaizdį. Todėl jos gali nuolat kaitalioti savo nuomonę, neigti faktus ir t.t. Gali nepripažįsta absoliučiai akivaizdžių dalykų.

Kai kurie vyrai gali tai kentėti, tačiau tai – be galo menkas vyrų procentas. Daugumai vyriškiui tokia situacija galiausiai įkyri. Jie nenori to kęsti metų metus, jie nori normalaus, adekvataus dialogo, kai galima padaryti kokias nors išvadas, pasiekti kompromisą ir t.t. Su tokiomis moterims to pasiekti nepavyks.

Taip pat įkyri moterys, kurios nesveikai suinteresuotos vyru. Taip, jeigu moteris pirmoji parodo vyrui dėmesio ženklus, tada atsiranda daugiau šansų santykiams. Jo akyse ji tampa patrauklesnė. Tačiau čia svarbus balansas.

Jei moteris nuolat rašo, skambina, nesuteikia asmeninės erdvės, visa tai labai tai erzina ir galiausiai įkyri. Vyras mato, kad moteris neturi kitų pomėgių, interesų, draugų ir t.t. O vyras visa tai turi, ir jam reikia asmeninės erdvės. Štai kodėl tokio tipo moteris gali greitai nusibosti.

Ir paskutinis tipas – moterys, kurios kalba mįslėmis ir užuominomis. Taip, vyrai pamažu pradeda suprasti šiuos ženklus, išmoksta juos iššifruoti. Bet jeigu žmogus to apskritai nesupranta, o moteris bendrauja tik šiuo stiliumi ir niekaip kitaip, kasdien vis labiau stiprės tarpusavio nesupratimas.

Vyras nuo to labai greitai pavargs. Joks vyriškis ilgai neištvers šitaip besielgiančios moters. Būtina, kad požiūriai šioje srityje būtų kuo artimesni, tuomet viskas bus gerai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *