Kokios naudos galima gauti iš neištikimybės?

Daugumai iš mūsų neištikimybė – tai kažkas siaubingo ir labai skausmingo. Tačiau iš jos galima gauti ir naudos.

Susidūrus su neištikimybe, labai sunku žvelgti į ją racionaliai, šalta galva. Šis nemalonus įvykis sukelia ištisą spektrą emocijų, kurios kartais prieštarauja viena kitai.

Aš neraginu neištikimybę suvokti kaip kažką pozityvaus. Dar daugiau, toks požiūris – tai savęs apgaudinėjimas. Juk neištikimybę galima pavadinti savotiška netektimi, kuri vienaip ar kitaip sukelia traumuojančias pasekmes žmogui.

Bet aš taip pat nepritariu minčiai, kad išdavystė yra gyvenimo pabaiga. Siūlau išdavystę priimti kaip savotišką pamoką. Ir jūs esate visiškai pajėgūs gauti iš to maksimalią naudą.

Tolimesnės mano mintys aktualios ir tiems, kuriuos išdavė, ir patiems neištikimiesiems.

Neištikimybė gali tapti atskaitos tašku saviugdos pradžiai.

Kai kam tikriausiai bus sudėtinga priimti šią mintį, tačiau tai tikrai tiesa. Susidūrę su neištikimybe, daugelis žmonių persvarsto savo gyvenimą. Jie gauna galimybę pasižiūrėti į save skirtingais kampais ir aspektais, pastebėdami dalykus, kuriuos anksčiau ignoravo. Tokiu būdu neištikimybė tampa savotišku atspirties tašku pradėti darbą su savimi.

„Kai sužinojau, kad mano partneris mane apgaudinėja, patyriau klaikų skausmą. Man atrodė, kad daugiau niekada negalėsiu užmegzti romantiškų santykių, pasitikėti kitu žmogumi. Tačiau po intensyvaus darbo su psichoterapeutu supratau, kad turiu eiti toliau. Šią išdavystę galiu pavadinti investicija į savo būsimą laimę “, – prisipažįsta viena pacientė.

Neištikimybė gali tapti nauja jūsų santykių su partneriu pradžia

Niekas negalės atsakyti į klausimą, ar atleisti partneriui, išskyrus jus pačius. Tačiau iš savo patirties žinau, kad daugeliui pavyksta nuoširdžiai paleisti nuoskaudą ir skausmą, naujus santykius pradėti nuo švaraus lapo. Dar daugiau, po tokios krizės žmonės pradeda žiūrėti vienas į kitą brandžiau, suvokia partnerį tokį, koks jis yra.

Jei santykiuose teko susidurti su išdavyste, neskubėkite dėti jiems taško. Labai tikėtina, kad ši krizė taps naujo laimingo gyvenimo pradžia!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *