Kreivas gyvenimas

Dažnai mus kankinančios problemos egzistuoja tik mūsų galvoje. Mes galime galvoti neteisingai, klaidingai. Iš to seka neteisingas elgesys, poelgiai, kurie ir sukelia problemas.. Kaip tai ištaisyti?

:”Jis turi pats susiprotėti. Kodėl turėčiau prašyti? Žemintis. Kas aš – kokia nors elgeta?”

Toks įspūdis, tarytum kažkoks piktas demonas įkalė moteriai į galvą panašias mintis, kad paskui galėtų piktai pasityčioti. Kitokio paaiškinimo nerandu.

Moterys skirtingos, tačiau absoliučiai vienodais žodžiais kalba apie tai, kad vyrai kaip ekstrasensai turi skaityti jų mintis ir suprasti be žodžių. Vargas tam vyrui, kuris nesugebės. Jį tuojau pats užgrius rūstus moters nekalbadienis, o jei pasiseks, pavyks apsiriboti aimanomis, jog jis jos nemyli.

Prašyti – reiškia, žemintis. Štai toks įdomus mąstymo iškrypimas.

Daug žmonių bijo prašyti, kadangi jiems atrodo, jog tada atrodys apgailėtini ir bejėgiai. Humoras čia slypi tame, jog tokiais jie atrodo savo pačių, o ne kitų žmonių akyse.

Yra dar viena kvaila ir beprasmiška mintis, jaukiai gyvenanti moteriškose galvose: „Aš senstu, aš negraži, aplinkui daug jaunesnių ir gražesnių moterų. Vyras iš prigimties yra patinas, jis apsuptas gražių moterų, dėl to, kad nenueitų į kairę, būtina jį kontroliuoti”.

Įdomu, ar sulaikė bent vieną vyrą tokia kontrolė? Vargu… Vyrą sulaiko švelnumas, emocinis artumas, geras seksas, jaukumas. Kontrolė pakerta santykius ir priverčia galvoti: „Kuriems galams reikalinga moteris, kuri manimi netiki?”

O štai jums dar viena tokia surūdijusi vinis, ištraukta šįkart iš vyriškos galvos: „Aš ją aprūpinu, dirbu šeimos labui, ko jai daugiau reikia?” Kitaip sakant, pinigai turi kompensuoti prisilietimus, bučinius, glamones, pokalbius iš širdies. Jūs rimtai?

Dar viena vyriško mąstymo klaida: „Ji užsiima vien vaiku, aš jai daugiau nereikalingas”. Dėl šito galima ilgai diskutuoti, kartais jaunos mamos išties persistengia su savo motinyste ir veja vyrą šalin. Normaliai moteriai po gimdymo vyriškos pagalbos reikia labiau negu bet kada. Tačiau vyras, patikėjęs kalbomis, kad mamai vyras nereikalingas, gali pasukti į kairę.

Kreivų minčių labai daug. Ne bėda, jeigu jų paprasčiausiai būta. Blogiau, kai nuo jų prasideda kreivas gyvenimas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *