Kritinės vyrų dienos: kaip jos pasireiškia

Jei manote, kad kritines dienas kenčia tik moterys, labai klystate. Kaip bebūtų keista, bet vyrų tarpe irgi esama panašaus reiškinio, kuris vadinamas kiek kitaip – ​​VDS, kuris reiškia vyriško dirglumo sindromą.

Vyrų prostatos liauka gamina hormoną prostaglandiną, kuris veikia jauno vyro organizmą. Be to, vyrų sėklidėse gaminasi ir kaupiasi spermatozoidai, sintetinamas testosteronas. Esant maksimaliai koncentracijai (kartą per mėnesį), atsiranda menstruacijų požymių. Todėl drąsiai galime teigti, kad ir vyriškių vidinės sistemos veikia ciklais. O tai reiškia, kad ir vyriškiams pasitaiko savotiškų kritinių dienų.

Vyriškam ciklui kraujavimas nebūdingas. Greičiau ima keistis vaikino elgesys, savijauta. Simptomai labai panašūs į moterų PMS. Mokslininkai vyrų menstruaciniam ciklui suteikė pavadinimą – diena X. Šiuo laikotarpiu emocinio susijaudinimo lygis pasiekia aukščiausią tašką dėl lytinių hormonų koncentracijos.

Vyriško PMS simptomai gali tęstis iki keturių dienų. Subrendusiame amžiuje jie trunka vieną dieną. Todėl šis laikotarpis ir vadinamas X diena. Kritinėmis dienomis vaikinams nepageidautinos traumos, sukeliančios kraujavimą. Viskas dėl to, kad šią dieną kraujas turi labai silpną krešėjimą, galima prarasti didelį jo kiekį.

Vyrų kritinių dienų požymiai yra šie:

  • Nuolatinis nuovargis, nepriklausomai nuo laiko ir aplinkybių;
  • Absoliutus abejingumas viskam, įskaitant partnerę;
  • Depresija;
  • Nervingumo priepuoliai;
  • Išsiblaškymas;
  • Niūrumas;
  • Nepasitenkinimas lovoje.

Svarbu suprasti, kad VDS ir charakterio bruožai – tai visiškai skirtingi, tarpusavyje nieko bendro neturintys dalykai.

Svarbu pažymėti, kad jaunuoliams „mėnesinės” gali pasireikšti dažniau nei kartą per mėnesį. Hormonų pliūpsniai, moteriško estrogeno lygio padidėjimas, testosterono sumažėjimas atsiranda dėl netinkamos mitybos, pervargimo, didelių apkrovų ir streso. Pavyzdžiui, jaunuoliai tokiais atvejais skundžiasi bendru silpnumu, galvos skausmais, kraujagyslių sistemos problemomis.

Nėra vaisto, kuris stebuklingai išgydytų vyrą nuo šio labai nemalonaus negalavimo. Tačiau pora rekomendacijų turėtų padėti palengvinti būklę:

  • Pilnavertis ir sveikas miegas, kuris turės teigiamos įtakos emocinei vyro būklei;
  • Subalansuota mityba.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *