Kuo skiriasi brandžios moters keliami reikalavimai vaikinui nuo aštuoniolikmetės?

Originalas

Aštuoniolikmetė mergina gali lengvai įsimylėti vaikiną tik todėl, kad jis atrodo seksualiai, yra linksmas, nerūpestingas ar net keistuolis, juk ji dar neieško sau vyro visam gyvenimui.

Kai mergina tampa vyresnė, ji liaunasi teikti tiek daug reikšmės vaikino išvaizdai, kaip elgėsi anksčiau, ir ima ieškoti tokių charakterio savybių, kurios patvirtintų, kad jis yra tinkamas ilgalaikiams santykiams.

Protingai, brandžiai merginai, ieškančiai sau gyvenimo partnerio, tampa labai svarbūs šie 8 vyriški bruožai.

Jeigu galite pritarti šiems 8 teiginiams, vadinasi, jau jūs išmokote tinkamą partnerį nuo atsitiktinių.

1. Jis yra nuoseklus ir patikimas

Dabar vyro patikimumas tampa seksualiausiu jo bruožu. Praėjo tie laikai, kai nežinodavote, ar vaikinas jums dar paskambins, ir apskritai, kas judu sieja. Tikras vyras kalbės tai, ką jis iš tikrųjų mano, ir patvirtins savo elgsena.

2. Jis nemaitina jūsų melu

Atrodo paprastas dalykas, bet tokį vyrą vis sunkiau surasti. Tikriausiai buvote sutikusios nors vieną patologišką melagį, nusivylėte. Dabar jums svarbu surasti tokį, kuris sako tiesą. Niekas nenori gaišti savo laiko, kad susitikinėtų su apgaviku ir veidmainiu, kad ir koks jis gražus būtų.

3. Jis surado savo vietą gyvenime

Kai jums 18, turite daug laiko ir nėra baisu susitikinėti su linksmu vaikinu, kuris dėl nieko nesirūpina. Kai jums jau 30, o jis dar iki šiol nežino, ką turi veikti gyvenime, atrodo keista. Surasti vyrą, kuris žino, ko nori, kuris siekia savo tikslų, ir dar yra optimistas – štai ko jums reikia.

4. Santykiuose jis nori to paties, kaip ir jūs

Nors sakoma, kad priešingybės traukia viena kitą, jus turi sieti bendros pagrindinės vertybės ir prioritetai, kitaip nieko neišeis. Kai jums per 20, jūs jau žinote, kas esate ir ko siekiate, žinote, ko norite iš savo partnerio. Skirtingi interesai – tai normalu, bet bendros vertybės yra būtinos.

5. Jis niekada neišduotų. Jis išsiskirtų su jumis, jeigu norėtų būti su kita

Būdama jauna, jūs galėjote nepastebėti pavojingų ženklų ar net atleisti vaikinui už neištikimybę, bet, tapusi išmintingesnė, norite, kad vyras niekada taip nesielgtų, o jei pasielgtų, jį paliktumėte.

6. Jis žino, kaip reikia kalbėtis nuoširdžiai ir atvirai

Jeigu pasirenkate vyrą, su kuriuo norite praleisti likusį gyvenimą, tai jums mažiausiai rūpi pilvo presas, daugiau galvojate apie tai, ar jis sugebės palaikyti jus tinkamais žodžiais. Protas – seksualus dalykas, o vyras, kuris motyvuoja jus tapti geresne, – nuostabus dalykas.

7. Jis gan brandus, kad leistųsi į kompromisus

Kompromisai santykiuose yra jų sėkmės raktas. Labai svarbu, kad partneriai stengtųsi išklausyti ir suprasti vienas kitą.

8.  Jis gerbia jūsų šeimą ir draugus

Jeigu susitinkate su vaikinu, kuris nesugeba būti mandagus su jūsų artimaisiais, tai jam tikrai ne vieta jūsų gyvenime. Pagarba ir geri santykiai su vienas kito artimaisiais ir draugais – brandžių santykių požymis, tai yra labai svarbu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *