Kuriems Zodiako ženklams pinigai svarbesni už meilę?

Kai kalbama apie gyvenimo prioritetus, dauguma žmonių prisipažįsta, kad meilė jiems yra laimės ir gerovės pagrindas. Tačiau astrologai tvirtina, kad yra nemažai žmonių, kuriems pirmauja materialinės vertybės. Ir tai priklauso nuo jų Zodiako ženklo.

AVINAS (03 21–04 20)

Avinas, valdomas Marso planetos, garsėja savo lyderystės ambicijomis. Nepaisant to, kad šio Zodiako ženklo atstovams svarbi meilė,finansinis stabilumas suteikia jiems saugumo ir nepriklausomybės jausmą, todėl tampa prioritetu jų gyvenime. Jie siekia finansinių tikslų, antraeilį akcentą skirdami santykiams.

JAUTIS (04 21–05 20)

Jautis, orientuotas į stabilumą ir komfortą, tiki, kad materialus turtas suteiks jam trokštamą gyvenimo kokybės ir prabangos lygį. Šis Zodiako ženklas orientuojasi į tvirtos finansinės bazės sukūrimą, kad būtų užtikrintas gyvenimo stabilumas.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Praktišku požiūriu į gyvenimą apdovanota Mergelė, siekdama savo tikslų, itin didelę reikšmę skiria pinigams. Ji vertina meilę, tačiau pirmenybę teikia finansiniam stabilumui, laikydama jį pamatinių poreikių tenkinimo pagrindu.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpiono ženklo atstovai suvienija ambicijas ir intuiciją, todėl jie yra puikūs strategai. Jiems pinigai suteikia gyvenimo kontrolės jausmą, o romantika ne visada yra svarbiausias prioritetas, nes finansinis saugumas jiems yra svarbesnis.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo atstovai, valdomi Saturno, siekia karjeros aukštumų ir materialinės gerovės. Jie daugiausia dėmesio skiria darbui ir finansinių tikslų siekimui, dažniausiai nustumdami meilę ir santykius į antrą planą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *