Laiminga ar patogi

Laiminga ar patogi? Kur riba?

Apie laimę svajoja kiekviena moteris, nors visos šį jausmą įsivaizduoja skirtingai.

Laimė, tai būsena, kai moteris jaučia, jog gyvenimas kupinas prasmės. Juk tik suprantant save ir savo troškimus galima gyventi tikrą gyvenimą, užuot aklai laikantis kasdieninės dienotvarkės. Gaila, bet ne visada galima pajausti šią pakylėtą būseną. Nėra aiškių instrukcijų, kaip įgyti harmoniją su pasauliu – šitai suprasti reikia širdimi. Tačiau šiuolaikinėse realijose vidinis pasaulis nugrūstas į antrą ar trečią planą, žmonėms tenka derintis prie įvairiausių reikalavimų, sklindančių iš išorinio pasaulio.

Ir visgi moteris pasąmoningai visada siekia laimės, tik ne kiekviena turi jėgų ir noro ją pasiekti. Šitaip moterys pasiskirstė į dvi stovyklas – patogias ir laimingas. Jų gyvenimo keliai, tikslai ir veiksmai yra visiškai skirtingi.

Gyvenime taip gaunasi, kad moteriai galiausiai tenka pasirinkti – ji arba patogi, arba laiminga. Šiedu keliai nesusikerta, dėl to kompromisinio varianto paprasčiausiai nėra.

Norint jaustis laiminga, būtina mokėti įsiklausyti į savo širdį, gyventi jausmais. Suteikti prioritetą vidiniam, o ne išoriniam pasauliui, gyventi visų pirma savo laimės labui. O tai daryti visada žymiai sunkiau, nei paprasčiausiai plaukti pasroviui.

Būti patogia žymiai paprasčiau, juk šiuo atveju pakanka tik pildyti svetimus norus. Nekreipiant dėmesio į savo pačios pojūčius. Čia nereikia daug galvoti, pakanka vykdyti instrukcijas, kurias diktuoja aplinkinis pasaulis.

Laiminga moteris pajėgia atsiverti, būti pačia savimi ir gyventi harmonijoje su savo vidiniu „Aš“. Tuo tarpu patogi moteris svetimus troškimus iškelia aukščiau už savus, jai svarbiau neprieštarauti aplinkiniams žmonėms ir jų reikalavimams.

Laimingai moteriai teks išmokti pakovoti su pasauliu, išmokti sakyti „Ne“ ir parodyti savo charakterio jėgą. Tik pašalinusi viską, kas jai trukdo, ji galės pasiekti tikrąją laimę. Tuo tarpu patogi moteris irgi išoriškai gali atrodyti laiminga, tačiau niekas niekada nesužinos, ką ji jaučia iš tikrųjų. Juk svarbiausias jos uždavinys – pataikauti svetimiems norams, o tokiu atveju apie jokią harmoniją net kalbos būti negali.

Plaukti prieš srovę, žinoma, nėra lengva. Laiminga moteris turi būti pasiruošusi tam, kad kartais teks pabūti balta varna, ji turi mokėti nekreipti dėmesio į kitus. Tuo tarpu patogiai moteriai su šiais sunkumais susidurti neteks, juk derintis ir prisitaikyti prie kitų žmonių nepalyginamai lengviau.

Tačiau laimingos moters pastangos galiausiai visada atsiperka. Aplink ją būriuosis lygiai tokie pat laimingi žmonės, kaip ir ji pati. Tuo tarpu patogi moteris tikros laimės niekada nepatirs. Daugiausia, ką ji gali gauti gyvenime – nuosavą komforto zoną. Tačiau atmosfera aplink tą zoną visada bus kupina įtampos ir niekada neleis pajausti ramybės ir pasitenkinimo. Širdies gilumoje patogi moteris visada jaus, kad jai kažko trūksta.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.