Laiminga moteris – laimingas visas pasaulis…

Paklauskite savęs: kas mane daro laiminga? Kuo aš džiaugiuosi? Kada aš prisipildau laimės?… Pasauliui labai trūksta laimingų žmonių… ir jūsų laimės… Išmokite dovanoti laimę sau ir pasauliui!

Nešvaistykite savo laiko televizijai ir filmams, kurie jums nepatinka…

Negaiškite laiko žiūrėdamos kitų žmonių istorijas, gyvenkite savo gyvenimą…

Negaiškite laiko lygindamos save su kitais, ieškokite unikalaus potencialo savo viduje…

Negaiškite laiko kitiems žmonėms, beieškant jų pritarimo, mėginant įtikti ar sužavėti, negaiškite laiko tiems, kurie jums neįdomūs ir kuriems jūs pati neįdomi…

Negaiškite laiko mėginimams kažką įrodyti visuomenei, mamai, tėčiui, vyrams, sau …

Nešvaistykite laiko tuščioms kalboms, tuščiam bendravimui, kuris tik atima jūsų energiją ir išsunkia visas sultis…

Nešvaistykite laiko idealams, idealų paieškai ar siekimui, pastangoms viską atlikti tobulai, perfekcionizmui…

Negaiškite laiko tuščioms žinioms, kurių nenaudojate gyvenime, kurios tik sukuria iliuziją, kad tapote protingesnė…

Negaiškite laiko tam, kas neturi jums jokios vertės, nėra svarbu, reikšminga, ir dėl to, kad „reikia“, „prabangu“, „prestižiška” ar dėl kokių nors kitų priežasčių…

Nešvaistykite laiko ko nors vaikydamasi – pinigų, moteriškumo, dvasingumo ar tos pačios laimės, jūs juk žinote, kad kuo įnirtingiau ko nors sieki, tuo greičiau tai nuo tavęs bėga…

Negaiškite laiko tuščiai… Laikas negrįžta. Tai – vienas vertingiausių kiekvieno iš mūsų turimų išteklių.

Skirkite savo laiką laimės akimirkoms, dalykams, kurie jus džiugina. Dažniau savęs paklauskite: kas man patinka? ko aš trokštu? ką aš norėčiau veikti? kas mane įkvepia? ką aš galiu padaryti šiandien? ką aš galiu duoti sau? kaip galėčiau savimi pasirūpinti? o kitais?

Skirkite savo gyvenimą tam, kam išties verta skirti. Kitiems tai gali atrodyti smulkmena, ar kažkas nereikšmingo, arba beprotiška, arba pagal visus įprastus standartus nesuprantama, tačiau jums tai bus svarbu, svarbu jūsų širdžiai, pripildys jus laime. Kiekvienas žmogus turi savų laimės komponentų, savų akimirkų, kurios džiugina.

Negaiškite laiko fantazijoms, ką apie jus pagalvos kiti, ką pasakys visuomenė… Sukaupkite drąsos ir leiskite jiems susidaryti savo nuomonę apie jus, galvoti kas jiems patinka, juk jie ir taip tuo užsiima, dėl to tiesiog paleiskite baimę ir mintis „kas ką apie mane pagalvos, reikia, kad galvotų gerai…”

Ką jūs pati apie save galvojate – štai kas svarbu.

Nelaukite idealaus momento, tobulo oro ar tobulų aplinkybių, kad būtumėte laiminga. Neatidėliokite savo laimės vėlesniam laikui.

Ištieskite pečius, nusišypsokite, prieikite prie veidrodžio ir pasakykite: šiandien aš leidžiu sau būti laiminga. Pasirinkite savo laimę, savo gyvenimą. Tam reikia drąsos. Ne visada lengva rasti tai, kas jums patinka, kas rezonuoja. Kartais prireikia rimtų tyrinėjimų, knaisiojimosi savyje, tenka užduoti sau daug klausimų, įsiklausyti į atsakymus.

Galite pradėti tiesiog dabar – padaryti tai, ką taip ilgai atidėliojote, žengti žingsnį link savo laimės, o paskui dar vieną, ir dar, ir tegul jūsų širdis dainuoja iš laimės.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *