Meilė narvelyje

Dauguma merginų svajoja ištekėti, turėti artimą žmogų, rūpintis juo, kurti jaukius namus, būti mylima ir reikalinga. Tik retai kuri susimąsto, kaip smarkiai pasikeis jos gyvenimas . Ir nė neįtaria, kad gali nejučiomis prarasti save ir pasijusti įkalinta namuose.

Tekėdama moteris gal nė neįsivaizduoja, kaip stipriai gali būti išvystytas vyro savininkiškumo jausmas. Jis gali nesutikti, kad žmona vaikščiotų į darbą, į renginius, bendrautų su draugėmis. Kaip jai išsiveržti iš to uždaro rato į laivę?

„Santykiai su mano dabartiniu vyru vystėsi sparčiai. Po pusmečio susituokėme. Įsimylėjau iki ausų. Jis mane visiškai aprūpina. Motinystės atostogos buvo iškart, – pasakoja moteris. – Per trejus metus su vaiku vos neišprotėjau. Jis vis važinėdavo į komandiruotes. Rūpesčiai, darbai, reikalai. Noriu atiduoti vaiką į darželį ir pati įsidarbinti, o jis kategoriškai nesutinka. Sėdėk namie, gamink valgį, augink vaiką! Bandymai pasikalbėti baigiasi skandalais. O aš suprantu, kad toliau taip tęstis negali.“

Kodėl meilė pavirsta kalėjimu?

Aprašytas atvejis, žinoma, sudėtingas. Kodėl vyras nenori paleisti savo žmonos „į laisvę“?

Pavydas, menkavertiškimo kompleksas ir stiprus savininkiškumo jausmas neleidžia jam atlaisvinti pavadėlio, kurį taip meistriškai ir kruopščiai užmovė žmonai ant kaklo.

Jam svarbu, kad moteris būtų ne tik šalia, bet ir sėdėtų namie, kai jis nebūna su ja. Jam net nesvarbu, ką ji darys namuose, svarbiausia, kad niekur nevaikščiotų.

Tokių santykių negalima pavadinti laimingais. Sunku įsivaizduoti, kad tokioje šeimoje tikrai gyventų meilė. Poros sąjunga sudaryta taip, kad vyrui būtų gera ir patogu. Labai blogai, kai santykiuose vieno žmogaus norams teikiama pirmenybė, paniekinant kito interesus. Žaidimas į vienus vartus išmuša santykius iš psichologinės pusiausvyros.

Tokio vyro elgesio su savo moterimi ištakų reikėtų ieškoti dar pirmame pažinties etape. Moteris turi iš pat pradžių neleisti vyrui užmauti jai ant kaklo pavadėlio, kai jam tas šaus į galvą.

Išsiveržti iš tokio narvo sudėtinga, bet įmanoma.. Mat nebūna padėties be išeities, išskyrus tuos atvejus, kai iškyla gyvybės ir mirties klausimas. Svarbu išaiškinti visais būdais savo vyrui, kad jums būtina išeidinėti pasivaikščioti, eiti į svečius, vaikščioti po parduotuves, lankytis įvairiuose renginiuose.

Sakykite jam apie savo jausmus, išgyvenimus, kad jums labai blogai dėl to, jog visą laiką sėdite namie.

Aiškinkite, kad amžinas jūsų buvimas namuose nepadarys jūsų santykių laimingais. Jis privalo suteikti jums laisvę. Nėra tokių įstatymų ir taisyklių, kurios įpareigotų žmoną visas dienas tūnoti namuose.

Jeigu jis nenori išleisti jūsų iš namų vienos, tai privalo reguliariai suorganizuoti įdomų ir įvairų poilsį jums abiem ar visai šeimai.

Jums sunku net pagalvoti apie skyrybas. Bet jeigu ilgai gyvensite nelaisvėje, teks tą padaryti. Klausykitės savo širdies.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.