Meilės spąstai – ko tikėtis iš romano su vedusiu vyru

Amūras šaudo aklai ir dažnai pataiko ne ten, kur reikia. Ką daryti merginai, kuriai į širdį krito vedęs vyras? Jis atrodo jai geriausias, vienintelis toks. Jai nereikia nieko kito.

Svetimo vyro meilužės gyvenimas kupinas iliuzijų ir vilčių. Ji trokšta būti kartu su juo ir laukia, kada jis priims sprendimą.

Jis žadėjo išsiskirti su žmona. Jis jau tiek kartų apie tai kalbėjo, reiškia, išsiskirs. Dabar jis dar negali mesti šeimos dėl susiklosčiusių aplinkybių, įsipareigojimų žmonai ir vaikams. Reikia laukti, viltis ir tikėti.

Tik sieloje kažkodėl neramu. Laikas bėga, tačiau niekas nesikeičia. Tokiomis abejonių minutėmis meilę išstumia neapykanta. Meilužė pradeda svarstyti: gal nueiti į jo namus ir viską papasakoti? Pažiūrėti, ką darys žmona. Jei pasiseks, jį išvarys. Ir jam neliks kitos išeities, kaip pereiti pas ją.

Aklavietė. Vyras turi šeimą ir meilužę. Jam gerai, nenori nieko keisti. Nesiruošia mesti žmonos, išsiskirti su meiluže taip pat nenori, todėl ir seka jai pasakėles, kurstančias viltį dėl būsimos bendros ateities.

Patekusi į tokią situaciją ir nesugebėdama iš jos išeiti, meilužė pradeda vaidinti auką. Ima skųstis savo gyvenimu, kreipiasi į psichologus.

Tik padėti jai niekas negali, kol ji yra įsitikinusi, kad tapo susiklosčiusių aplinkybių auka. Jai patinka būti auka, kentėti, nervintis, kaltinti dėl savo nelaimių kitus, pavyzdžiui, mylimojo žmoną. Savo draugėms ji jau nusibodo skundais. Niekas nepasikeis, kol ji gyvena viltimi, kad įvyks stebuklas, kad kažkas kitas ją išgelbės.

Ji vis dar tiki, kad myli jį. Tuo ji gali pateisinti savo poelgius, nesinaudoti protu ir vadovautis tik emocijomis. Į bet kokius patarimus ar pasiūlymus, kurie kelia abejonių dėl mylimojo ištikimybės, ji reaguoja abejingumu ar net agresija.

Ji nuolat konfliktuoja su savo jausmais, viduje priekaištauja mylimam vyrui, kad vilkina problemos sprendimą. Jeigu jai kas pasiūlytų išsiaiškinti su savimi, ji to nesuprastų – juk jos kančių priežastis yra jie: mylimasis ir jo žmona. Jis sako, kad nori skirtis, bet žmona jį sulaiko.

Kuo viskas baigsis? Galimi keli variantai.

1. Viskas tęsis taip, kol situacija pasieks kritinį tašką. Pavyzdžiui, vyras gali nuspręsti, kad meilužė su visomis savo pretenzijomis, reikalavimais, grasinimais jam per brangus malonumas. Jis nustos su ja susitikinėti. Meilė pereis į neapykantos stadiją. Buvę meilužiai taps priešais ir galutinai išsiskirs.

2. Žmona netikėtai sužinos, kad jos vyras – niekšas, ir pareikalaus skyrybų ir turto dalybų. Tada meilužė gaus ilgai lauktą prizą arba atvirkščiai – nustebusi supras, kad vyras puikiai jaučiasi savo nuomojamame bute ir neketina persikraustyti pas ją. Visiškas nusivylimas.

3. Niekas nesikeičia. Vyras gyvena su šeima, susitikinėja su meiluže, kenčiančia ir iki pensijos laukiančia šviesios šeiminės ateities. Meilužė pamažu pripranta prie tokios padėties ir gauna iš jos moralinės naudos: gali guostis draugėms ir sulaukti užuojautos.

4. Gudrybių ir niekingų triukų strategija. Meilužė ieško įvairių variantų, kaip pririšti prie savęs vedusį vyrą, pradedant nuo meilės magijos iki nėštumo. Rezultatai nenuspėjami. Ji gali likti viena su vaiku. Tada visą dėmesį sutelks į atžalą, jos auginimą. Kai vaiko tėvas pradings iš jos gyvenimo, jis taps niekšu, nevertu jos meilės.

5. Jis palieka žmoną, pradeda naują gyvenimą su meiluže. Tik džiaugsmas dėl to truks neilgai – daugiausia porą mėnesių. Sunkumai prasidės vėliau. Vyras netrukus pastebės, kad meilužė turi ne tik privalumų, bet ir trūkumų, ims lyginti ją su žmona, supras, kad įgijo ne tik aistringą meilužę, bet ir įkyrią žiežulą. Jis jau buvo pripratęs prie tam tikros šeiminės tvarkos, jaukumo, patogumo. Žmona rūpindavosi juo, gamindavo valgį, skalbdavo, tvarkydavo namus ir išvaduodavo nuo daugybės nemalonių buitinių rūpesčių. Žinoma, pasitaiko ir tokių istorijų (daugiausia moteriškuose meilės romanuose), kai buvę meilužiai gyvena ilgai ir laimingai.

6. Meilužė susiranda kitą vyrą. Taip atsitinka, kai vedusių vyrų mylimosios suvokia, kad tokie santykiai neturi ateities. Laikas bėga. Moteris netampa jaunesne. Baimė likti visam laikui vienai būna stipresnė už viltį paveržti vedusį vyrą.

Galbūt galimi ir kiti variantai. Nuspėti kančių baigties neįmanoma. Įžeista moteris turi daug keršto galimybių. Ir vis tiek lieka viltis, kad ji atsibus iš sapno ir atsikvošės.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *