Mintys, dėl kurių kaltės esate vieniša

Už kiekvienos vienatvės istorijos slypi įvairios individualios baimės, gyvenimo aplinkybės ir neteisingos nuostatos. Dažnai tai gali būti klaidingų minčių, trukdančių kurti laimingus ir tvirtus santykius, pasekmė.

Jis pats mane susiras

Dažnai pasitaiko moterims, kurios dar nėra sutikusios „savo“ žmogaus. Joms atrodo, kad fatališkumas ir likimas pats atliks savo darbą, ir ji pagaliau sutiks tą vienintelį. Taip ji atsikrato atsakomybės už savo pačios gyvenimą ir suverčia ją vyrui, likimui ir kitoms aplinkybėms, nuoširdžiai nesuprasdama, kodėl iki šiol gyvena viena.

Mes čia nekalbame apie tai, kad moteris turėtų nuolat rodyti iniciatyvą, tačiau užmegzti pokalbį su patikusiu vyru – kur kas patikimesnis variantas, nei laukti, kol jis pats tai padarys.

Jis privalo manęs siekti ir turi mane užkariauti

Tokio pobūdžio mintys kyla iš vaikiškų pasakų ir romantiškų istorijų, padiktuotų mūsų močiučių ir prosenelių santykių modelio.

Laikai, kai vyras ilgus metus siekė mylimosios dėmesio, jau praeityje ir neturi nieko bendra su realybe. Bendravimo iniciatyvą turėtų palaikyti ir moteris. Sutikite, visada malonu, kai santykiuose esama abipusiškumo, o ne nesibaigiantis gaudymas žmogaus, kuris metų metus nuo jūsų bėgioja ir slapstosi.

Aš neverta gero vyro

Jei kyla tokia mintis, reikia padirbėti su saviverte. Kol taip galvosite, niekas nepasikeis.

Kiekvienas žmogus yra unikalus, turintis savo ypatybes, dorybes ir išskirtinius bruožus. Nesidrovėkite savo silpnybių, geriau stiprinkite ir plėtokite savo stipriąsias puses. Jūs nusipelnėte geriausio, prisiminkite tai ir dirbkite šia kryptimi.

Vyrai mėgsta kales

Ne visus vyrus toks įvaizdis traukia. Išorinis patrauklumas ir „aštrus“ charakteris pritraukia dėmesį, tačiau labai neilgam.

Gyvenimas ant ugnikalnio patrauklus nedaugeliui žmonių. Vyrams, kurie trokšta tvirtų ir sveikų santykių, šis kriterijus nėra pagrindinis. Gerumas, palaikymas, gebėjimas leistis į kompromisus – savybės, kurias vyrai nori matyti savo moteryse.

Visi vyrai vienodi

Dažnai toks modelis atsiranda iš neigiamos praeities santykių patirties arba siejamas su tėvų santykių problemomis. Nurašydamos vyrus ir visus juos vertindamos neigiamai, rizikuojate pražiopsoti normalų kandidatą. Stenkitės neieškoti šio savo neigiamo įsitikinimo įrodymų ir patvirtinimų, o kiekviename vyriškyje pasistenkite surasti teigiamų ir stiprių pusių.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *