Mokslininkai paaiškino, kodėl moterys laimingesnės su negražiais vyrais

„Jei tu taip puikiai atrodai, tai kodėl šįvakar esi vienas? – tokį klausimą sau užduoda dauguma vienišių, rašo Men’s Health.

Kodėl jūs vienišas? Jei kalbėti iš mokslo pozicijų, taip yra todėl, kad pernelyg gerai atrodote. Taip, jūs viską supratote teisingai.

Floridos valstijos universitete atliktas tyrimas parodė, kad sėkminguose santykiuose moteris yra „estetiškai gabesnė“, nei jos partneris. Kitaip tariant, moterys bus laimingesnės su mažiau patraukliais vyrais.

Apklausos metu, 113 jaunavedžių buvo įvertinti pagal individualią išvaizdą ir buvo nustatyta, kad jei vyras buvo mažiau patrauklus už savo žmoną, jis buvo labiau linkęs stengtis dėl jos – dovanoti dovanas, atlikti namų ruošos darbus, būti nuolaidesnis, stropesnis sekso srityje.

„Panašu, kad ne tokie patrauklūs vyrai buvo labiau atsidavę, daugiau investavo į tai, kad įtiktų savo žmonoms, kadangi jautėsi, kad ji graži ir verta visų tų investicijų“, – teigiama tyrime.

Laiminga žmona – laimingas gyvenimas? Pagrįsta. Tyrėjai taip pat išsiaiškino, kad tais atvejais kai vyrai buvo vertinami kaip patrauklesni už savo partneres, jų moterys jautėsi blogiau, o tai turėjo neigiamos įtakos šeimos gyvenimui.

„Šie rezultatai rodo, kad fizinis vyro patrauklumas gali turėti neigiamų pasekmių žmonoms, ypač jei tos žmonos pačios nebuvo itin patrauklios“, – teigia tyrinėtoja Tanya Reynolds.

Dėl to sekantį kartą, kai stovėsite prieš veidrodį ir stebėsitės, kodėl šiąnakt vėl miegate vienatvėje, nekankinkite savęs bjauriomis mintimis. Jūs tiesiog pernelyg gerai atrodote. Nors tai, žinoma, ne šimtaprocentinis faktas.

Kur tu, mano pabaisa?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *