Moteris gyvena emocijomis

Visiems vyrams naudinga žinoti svarbiausią santykių su moterimis taisyklę – moteriai pastoviai reikalingos naujos emocijos. Moterys – tai būtybės, kurios gyvena emocijomis. Jos jomis maitinasi.

Emocijos joms labai svarbios. Vyras perka maistą, kad šaldytuve neliktų laisvos vietos. Ir jis patenkintas: „Viskas, vietos nebėra, daugiau pirkti nebereikia”. Jis perka būtent maistą. O moteris perka maistą, kad iš jo pagamintų puikią vakarienę, pamaitintų visus, kad visi apsidžiaugtų, pagirtų ją, kad galiausiai iš viso to gautų puikių emocijų, patirtų džiaugsmą nuo savo veiklos.

Dėl to bet kuriai moteriai labai malonu, jeigu jos vyriškis pasidžiaugs dėl to, ką jam padarė moteris.

Ir štai šitą jis pamiršta. O moteris juk viską daro dėl to, kad kitus nudžiugintų. Ir jai kyla klausimas: „Kam aš visa tai darau? Jis nesidžiaugia, jam tai nerūpi”. Ir moteris pradeda visiems skųstis, kad niekam nereikalinga.

Šitaip prasideda problemos šeimoje. Džiaugtis tuo, ką tau padaro tavo moteris – štai svarbiausias principas.

Pagrindinė vyrų elgesio klaida – jie paprasčiausiai sustabdo santykius su žmona, kai pasiekia tikslą. Perka kokį nors daiktą ir galvoja: „Viskas, to pakanka, aš savo darbą padariau”. Tačiau moteriškas pasaulis sukurtas bendravimui, ir kad ir ką mes darytume, tai neturi vesti prie santykių pabaigos. Viskas, ką mes darome, turi būti skirta santykiams tęsti, santykiams gerinti, santykiams vystyti ir tobulinti. Vyrams negalima sustoti. Jeigu kažkokioje sferoje santykiai sustojo – tai jau destruktyvus veiksmas.

Dėl to negalima šeimyniniame gyvenime elgtis su nuostata „darau, kad nuo manęs atsikabintumėte”, „štai padarysiu šitą darbą ir jūs pagaliau atstosite” – tai visiškai prieštarauja pačiai šeimyninio gyvenimo idėjai.

O ir nesigaus šitaip gyventi, kadangi niekas nuo jūsų niekada neatsikabins. Visi mes susiję vienas su kitu. Šeima – tai saitai, ryšys. Dėl to geriau iškart išmokti veikti taip, kad bet koks veiksmas gerintų santykius. Ir ne tik veiksmai – netgi mintys turi būti pozityvios.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *