Moteris, kuri nuolat kažko reikalauja

Pakalbėkime apie didžiausią vyrišką košmarą santykiuose – moterį, kuri visada viskuo nepatenkinta, nuolat kažko reikalauja ir kuri, be viso kito, paprasčiausiai nemoka būti išties nuoširdžiai dėkinga vyrui už viską, ką jis daro jos labui.

Jai visi viską skolingi ir privalo, kad ir ką vyras bedarytų – visa tai niekai, smulkmenos, nevertos nei jos dėmesio, nei pagarbos, jau nekalbant apie dėkingumą, nes juk visa tai jis „privalo” jos labui daryti. Nėra vyrui baisesnio išbandymo už gyvenimą su tokia moterimi.

Būtent todėl norėčiau kreiptis į tas moteris, kurios vyrų praktiškai apskritai žmonėmis nelaiko ir nieko daugiau neveikia, kaip išsigalvoja vis naujas ir naujas užduotis vyrui, kad tasai galėtų užsitarnauti bent lašelį Jos Didenybės dėmesio ir meilės. Niekas jums, gerbiamosios, nieko neskolingas ir neprivalo. Vyrams taip pat norisi rūpesčio, dėmesio, jau nekalbant apie elementarų dėkingumą už visa tai, ką jis daro dėl jūsų. Net keista, kad tenka aiškinti tokius elementarius dalykus, tačiau kai kurios moteriškos lyties atstovės išties to nesuvokia.

Dėl to, jei norite sau rūpestingo ir mylinčio vyro, pats laikas išmokti būti dėkingai, o ne amžinai viskuo nepatenkintai, nuolat kažko reikalaujančiai… Laikas išmokti vyriškyje matyti visų pirma žmogų, asmenybę su nuosavais norais ir poreikiais, o ne tarną, buitinį agregatą ar bankomatą.

Laikas pamėginti ir pačiai kažką nuveikti vyro labui, mainais į tai, ką jis daro jūsų labui, nes santykiai – tai visų pirma abipusiai mainai. Normalūs santykiai – ne tada, kai moteris yra laiminga ir patenkinta, o vyras – tiesiog daro ją laimingą ir jam to pilnai užtenka. Ne, neužtenka. Jam, kaip kiekvienam žmogui, irgi norisi, kad moteris kažką nuveiktų, kad ir jis greta jos jaustųsi laimingas ir mylimas.

Todėl pasistenkite mylėti savo vyrą nuoširdžiai, visa širdimi, nebijokite šio jausmo ir nereikia „premijuoti” jo seksu už „gerą elgesį“, reikia pačiai šito sekso norėti ir patirti iš jo malonumą.

Jūs savo vyrui – ne tamsta mokytoja ir jau tikrai ne griežta ir reikli mamytė, kad turėtumėte teisę bausti ar premijuoti už jums patinkantį elgesį. Jūs – jo mylima moteris, jo įkvėpimas ir motyvacija. Tai ir būkite tokia, tada ir santykiuose viskas bus nuostabu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *