Moteris – narcizė

Dabar daug rašoma apie vyrus-narcizus, tačiau ši bėda gali užgriūti ir moteris. Dėl to nusprendžiau pasamprotauti apie tai, kaip galima būtų suprasti, jog bendraujate būtent su moterimi-narcize.

Ji niekada nepripažįsta savo kaltės, juk ji visada ir viskame teisi

Tokios moterys niekada beprisipažins, kad išties jums nusikalto. Jos paprasčiausiai nepajėgios to padaryti, tai viršija jų jėgas. Dėl to, net jei ši moteris išties dėl kažko kalta, atsiprašymo laukti beprasmiška. Greičiau netgi atvirkščiai – dar ir pasistengs suversti visą kaltę jums.

Bet kokį pokalbį suveda į jos personos aptarinėjimą

Šios moterys nemoka užjausti ir pergyventi nė vienam žmogui, išskyrus save. Dėl to, jeigu pradėsite, pavyzdžiui, pasakoti jai apie savo problemas ir bėdas, ji tuojau pat nukreips pokalbio eigą į save ir jau į savo pačios problemas ir bėdas, o dar ir jus pačius apkaltins beširdiškumu. Paskui pati ant jūsų dėl to užpyks ir netgi reikalaus atsiprašyti nežinia už ką.

Tokiai moteriai gyvybiškai svarbu visą laiką būti dėmesio ir visų pokalbių centre, kitaip ji blogai jausis. Juk tai reikš, kad negavo taip trokštamo dėmesio, o tai narcizui be galo nemalonu ir skaudu.

Nepakenčia nepritarimo ir žodžio „ne”, juk jai visi už viską skolingi ir viską privalo

Moteris-narcizė nori, kad viskas būtų taip, kaip nori būtent ji. Ko norisi dar kažkokiems žmonėms – į tai jai, atvirai kalbant, giliai nusispjauti. Jai reikia, kad visi klausytų ir klausytųsi tik jos, kad jos reikalavimai būtų tuojau pat vykdomi – be jokių klausimų ar dvejonių. Su žmonėmis ji visada elgiasi taip, tartum jie jai kažką skolingi, paverčia žmones savo skolininkais, dažniausiai be jokio pagrindo.

Gali bet kuriuo momentu netikėtai, be jokių paaiškinimų atšaukti visus jūsų bendrus planus

Taip, ši moteris labai dažnai taip elgiasi ir netgi nepasivargina paaiškinti tokių netikėtų sprendimų priežasties. Labai dažnai ji tai daro vien dėl to, kad dar labiau sužadintų jai skirtą jūsų dėmesį ir priverstų jus dar daugiau apie ją galvoti. Bendrai paėmus, tai daryti moteriai-narcizei kuo puikiausiai sekasi. Kaip ir apskritai manipuliuoti žmonėmis. Dėl to būkite atsargūs ir niekam neleiskite su žaisti su jumis tokių žaidimų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *