Moteris, patinkanti bet kokiam vyriškiui

Žinote, yra moterų, kurios pajėgios kristi į širdį bene kiekvienam sutiktam vyriškiui. Ir nieko nuostabaus, kadangi šio tipo moteris tarsi magnetas traukia žvilgsnius, sukelia norą būti greta jos jeigu ne visą laiką, tai bent kiek galima ilgiau. Kur slypi tokios moters paslaptis?

Tiesą sakant, viskas labai paprasta: taip yra dėl to, kad ji pasižymi vidine laisve. Kitaip sakant, ji, pavyzdžiui, nesistengia įsikibti į vyriškį, tarsi į paskutinį šansą kaip nors pakeisti savo gyvenimą. Ji visiškai realiai kaifuoja nuo savo pačios kompanijos, kurią ji pati sau sudaro tiek fiziniame, tiek materialiame, tiek psichologiniame lygmenyse. Su savimi jai gera gyventi ir būti..

Tokia moteris „neparsiduoda” ir kaip tik todėl ji yra tokia neįkainuojama bet kuriam ją sutikusiam vyrui. Paslaptis slypi neprisirišime ir realioje laisvėje. Štai kodėl nuo tokios moters tarsi brangiais kvepalais dvelkia grožiu, jėga ir tikra, realia, nedirbtina asmenybe. Ir būtent tai mus taip stipriai traukia prie žmogaus, nepaisant jo lyties.

Ar prisimenate tokią būseną? Esu tikra, kad jums teko bent kartą ją patirti. Kai turite aibę įvairių jums įdomių reikalų, kurie jums išties labai patinka, ir jūs kaifuojate nuo savęs ir savo gyvenimo, ir būtent tokiais momentais jūsų „visi nori”. Aplinkiniams norisi gauti bent lašelį jūsų dėmesio, kad ir jie galėtų pajausti tą kaifą, kurį kelia gyvenimas. Jie irgi nori šito išmokti.

O jei šito neturite, tada ir kompanijos jums palaikyti niekas neskuba, tada jūs pati ieškote žmogaus, nuo kurio galima būtų „pakrauti bateriją”, pajausti šiek tiek pozityvo, gauti tos gyvenimu mėgautis leidžiančios energijos bent lašelį. Tai, beje, visiškai nereiškia, kad esate kokia nors energetinė vampyrė, anaiptol ne.

Paprastai kalbant, būti moterimi, susukančia galvas visiems vyrams – reiškia nedaryti to specialiai, galbūt netgi prisiskaičius internete kokių nors instrukcijų, o paprasčiausiai mėgautis savimi ir savo gyvenimu. Visa kita – tai tiesiog labai jums malonus priedas, bonusas. Tokia moteris viską turi pati, ji turi pati save, o tai jau labai daug

Iš vyro tokiai moteriai, tiesą sakant, nieko ypatingo ir nereikia, bet ji visada su džiaugsmu pasirengusi priimti bet kokią pagalbą ir šitaip padaryti vyrą laimingu. Juk ji jam parodo, kad priima jį, o ne atstumia. Be to, ji visada nuoširdžiai dėkinga, o ne laiko tą pagalbą savaime suprantamu dalyku, tarytum taip viskas ir turėtų būti.

Ji nebijo prarasti, kadangi neturi ko prarasti, išskyrus pačią save. Tačiau save ji jau seniai susirado ir kuria save, savo asmenybę, kiekvieną dieną. Tai ko gi jai tokiu atveju bijoti?

Jai gera tiek su tavimi, tiek be tavęs. O dar ji tiki, kad viskas ateina savo laiku, dėl to niekur tu nuo jos nesidėsi. Tai, žinoma nereiškia, kad ji visiškai nededa pastangų. Tiesiog ji jaučia saiką, nesikankina iš paskutinių jėgų, o tai – absoliučiai teisinga, tausojanti pozicija.

Mokykitės būti moterimi, kuri save myli ir tausoja, tuo pat metu lygiai taip pat gerbdama ir vertindama kitus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *