Moteris po vestuvių

Daugelį vyrų neretai šokiruoja tai, kaip smarkiai pasikeičia jų žmonos po vestuvių – buvo tokia miela mergaitė, balta ir pūkuota, o pavirto raganų ragana. Kol nebuvo ištekėjusi, džiaugėsi kvepiančia alyvos šakele, o po vestuvių duok jai milijoną rožių. Santykių pradžioje džiaugėsi pietumis studentiškoje valgykloje, o dabar restoraną jai paduok 5 žvaigždušių viešbutyje.

Kaip paaiškinti tokias moteriškas metamorfozes?

Paaiškinti tai galima moteriškos psichologijos ypatumais.

Kai moteris atsipalaiduoja, patenka į atmosferą, kur jaučiasi saugi, jos psichika irgi atsipalaiduoja. Netgi be jos pačios pastangų, pasąmoningai.

Ir iš ten į išorę išplaukia tai, kas ilgą laiką (jei moteris buvo viena ir nieko nedarė ugdant savo moteriškumą) buvo kontroliuojama, tai, kas slėpėsi aklinai uždarytose psichikos antresolėse.

Ir visas tas džiaugsmas užgriūva ant vyro galvos, mat moteris viliasi, o kartais ir reikalauja, kad jis visa tai iškuoptų.

Kas tai galėtų būti?

  • Nedarnūs ir nesureguliuoti santykiai su tėvais, negautos tėvų meilės – tėviškos ir motiniškos – kompensacijos lūkestis;
  • Pretenzijos tėvams ir susikaupusios nuoskaudos;
  • Vaikystės traumos ir patirtas skausmas, kurį suteikė tėvai, mokytojai, draugai, kiti vaikui svarbūs žmonės;
  • Visas susikaupęs nepasitenkinimas gyvenimu;
  • Visos problemos, kilusios iš santykių su vyrais;
  • Visų ankstesnių moters santykių energiją, visi jos įsimylėjimai, seksualiniai ryšiai, prisirišimai, kurie kitados jai buvo brangūs;
  • Visos baimės, skausmas, kaltė, pyktis, visos jos emocijos, kurias ji ilgą laiką kaupė savyje;
  • Finansiniai nesklandumai.

Moteris pasidaro priekabi, vyro trūkumai staiga pasidaro jos akyse didžiulėmis ir baisiomis ydomis. Bet ne dėl to, kad vyras yra monstras, o dėl to, kad ji nukreipė į jį visą tą srautą, kuris veržiasi iš jos pačios vidaus, visus tuos lūkesčius, skausmą ir pyktį tiems žmonėms, kurie kažkada jai kažko nedavė.

Jai atrodo, kad vyras “pagedo”.

O iš tikrųjų – tai būtent ji paleido vadžias ir iš visų jos psichikos patamsių nebekontroliuojamai ėmė veržtis negatyvas. Nukreiptas į mylimą žmogų.

Beje, būtent dėl šios priežasties vyrai pasąmoningai bijo tuoktis. Nes jaučia, kas su jais bus, jei prisiims atsakomybę už šitą moterį. Jos susikaupusios emocinės problemos ir nesugebėjimas su jomis susidoroti be vyro pagalbos paprasčiausiai palaidos vyrą savo svoriu. O juk vyrui be viso šito reikia dar ir savas problemas spręsti.

Kokia išvada?

Jūsų emocijos, jūsų nuoskaudos, lūkesčiai, iliuzijos, jūsų nepasitenkinimas, pyktis, kaltė ir kiti panašūs dalykai – visa tai jūs atsinešate su savimi ir visa tai jūsų vyrui nepriklauso. Ne jis jus pavertė tokiomis, ne jam visa tai ir taisyti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *