Moteriškas orumas – tai ne karūna ant galvos, o karūna sielos gilumoje

Tokia moteris žengia per gyvenimą kaip karalienė. Tai jos vidinė būsena. Ir nereikia painioti to su arogancija. Tokia moteris gerbia ir kitus, sugeba užjausti visokius nelaimėlius ir menkystas. Jai nereikia nieko įrodinėti. Ji yra ir to užtenka,

Moteris augina save iš vidaus. Jeigu jos orumas pažeistas ar prarastas, tai ji jau nėra „vertinga moteris“, nes leidžia kitiems elgtis su savimi nederamai ir nepagarbiai.

Moters orumas remiasi sveika savigarba, tai yra, ori moteris žino savo vertę.

Vyriškas orumas (savivertė) formuojasi iš jo pasiekimų išoriniame pasaulyje. Nemažą dalimi jį nulemia ir moteriškas įvertinimas, todėl vyro laimėjimų kiekis ir dydis turi didelę reikšmę.

Savo vertę žinant moteris (tai yra, aukštos savivertės) niekada neleis savęs nuskriausti, nesutiks su tuo, ko jai nereikia. Ir jeigu šiame gyvenimo etape jai nebus galimybės realizuoti savo poreikių, tai ji nesutiks pasitenkinti trupiniais, o palauks momento, kai atsiras tinkamos galimybės.

Tokia moteris nesiblaško nei susidūrusi su dideliais, nei su mažais dalykais, nes visada tiksliai žino, ko ji nori.

Ji nestumia savęs į antrąjį planą ir niekada nesutiks su antraeiliu vaidmeniu. Tokia moteris netaps meiluže, nebent ji siektų kokio nors slapto tikslo. Ir iki manipuliacijų, bent sąmoningai, tokios moterys nenusirita.

Tokios moterys gerbia save, todėl pagarbiai elgiasi ir su kitais.

Moteriškas orumas – ne fasadas, nors tokia moteris visada būna susitvarkiusi ir rūpinasi savo išvaizda. Ji nesidomi apkalbomis. Jai įdomu būti su savimi, todėl nėra reikalo gyventi svetimo gyvenimo.

Ji nieko nepersekioja ir negelbsti, tačiau gali duoti impulsą arba padėti, jeigu kitas paprašys. Ori moteris gerbia vyrą ir nesivaržo su juo. Ji – ne mitinis personažas, o moteris su savo trūkumais, kurie nedaro jos silpna, o daro įdomia.

Ji žino ko nori ir visada sutaria su savo jausmais. Jai ne svetimi išgyvenimai, jaudinimasis ir skausmas, tačiau jos vidinė šerdis neleidžia jos palaužti ar sunaikinti.

Ji taip pat klysta, tačiau atleidžia sau už klaidas ir svarsto, ką galėtų padaryti, kad pataisytų situaciją.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *