Moteriškos manipuliacijos, už kurių neužkimba adekvatūs vyrai

Psichologiškai nesubrendusios moterys labai dažnai griebiasi pačių įvairiausių gudrybių, manipuliuodamos vyriškiais ir mėgindamos apgaule pririšti juos prie savęs. Tačiau vyrai, net jeigu pirmajame santykių ir prarijo tokio pobūdžio jauką, labai greitai viską supranta ir pasitikėjimas moterimi krinta iki nulio. O be pasitikėjimo neįmanomi jokie normalūs santykiai.

Dažniausiai naudojami keli labiausiai paplitę manipuliavimo metodai.

„Tu manęs nemyli!”

Meilės prisipažinimai absoliučiai nesuderinami su kokiais nors prašymais ar problemų aptarimais. Be to, moters troškimas gauti dovaną ar palaikymą gali būti pernelyg išpūstas, vyras galbūt tiesiog negali ar nenori to daryti. Dažniausiai tai būna viso labo išlepintos mergaitės kaprizai. Jei žodžius apie meilę kartosime pernelyg dažnai, netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje, vyriškio jausmai iš tiesų palaipsniui atvės.

„Tu vyras ar ne?”

Toks klausimas vyriškį įstumia įveda į aklavietę. Kalba eina apie kokį nors vyrišką darbą, kurio jis kol kas nepradėjo daryti, arba apskritai to nemoka. Nė vienas žmogus nemoka daryti absoliučiai visko, daug paprasčiau pasikviesti savo darbo meistrą. Tačiau moteris nori, kad jos partneris būtent tokiu būdu parodytų savo vyriškumą. Toks mylimosios elgesys ir skaudina, ir žemina.

„Nepatinka, išeik!

Turiu daugybę gerbėjų, nepražūsiu! Tai, kad jis lyginamas su kitais, nepatiks nė vienam normaliam vyrui. Būdas išaukštinti save, pažeminant partnerį – tiesioginis kelias į skyrybas. O kitų gerbėjų egzistavimas kelia rimtų ir pagrįstų abejonių dėl moters ištikimybės.

„Aš apgaudinėju, kad išsaugočiau mūsų santykius!”

Jeigu moteris užtruko pas draugę, tačiau sako, kad buvo su tėvais, vyras negali suprasti, kodėl ji apgaudinėja. Jam kyla begalė įvairiausių abejonių, jis daugiau netiki jos žodžiais, net jei už tų žodžių neslypi nieko rimto. Vyras nori sąžiningų ir pasitikėjimu pagrįstų santykių, o melas jį anksčiau ar vėliau atstums nuo moters.

„Aš sergu, aš nelaiminga, niekas manęs negaili!”

Aukos pozicija nesukelia teigiamų emocijų stipriosios lyties atstovams. Vyras nori šalia savęs matyti pozityvią ir linksmą moterį, pasiruošusią jį palaikyti visose gyvenimo srityse. Ilgą laiką versti jį jūsų gailėti nepavyks.

Ir, pagaliau, patys mėgstamiausi moterų spąstai vyrams: „Aš nėščia!” Pirma, normalus vyras būtinai patikrins informaciją prieš pasipiršdamas. Antra, manipuliuoti partneriu kūdikio pagalba – mažų mažiausia nepadoru.

Moteriškos manipuliacijos ne tik nepadės damai įpainioti vyriškį į savo tinklus, bet ir atstums, privers vyrą abejoti jos ketinimų rimtumu. Geriau elkitės sąžiningai su mylimu žmogumi, nesileisdamos į manipuliacijas, melagystes ir kitokį psichologinį smurtą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *