Moters krūtinė gerina vyrų sveikatą

Vokiečių mokslininkai padarė eilinį originalų atradimą. Tyrimai parodė, kad vyrai, dažnai matantys moterų krūtinę, pagerina savo sveikatą ir pailgina gyvenimo trukmę.

Penkerius metus tyrėjai stebėjo du šimtus vyrų ir išsiaiškino, kad tiems iš jų, kuriems pasisekė nuolat grožėtis putliomis moterų krūtinėmis, sumažėjo kraujospūdis, jie turėjo žymiai ramesnį pulsą ir rečiau sirgo širdies ligomis, lyginant su vyrais, kurie neturėjo galimybės grožėtis moters krūtine kiekvieną dieną.

Daktarė Karen Vezerbi, atlikusi tyrimą Vokietijoje, parašė žurnale „Naujosios Anglijos medicinos almanachas“: „Vos 10-ies minučių trukmės grožėjimasis puikiomis, vyro manymu, moteriškomis formomis, prilygsta maždaug 30-ies minučių trukmės aerobikos treniruotei. Seksualinis susijaudinimas pagerina širdies ritmą ir kraujotaką. Moters krūtinės vaizdas be jokios abejonės prideda vyrui sveikatos – kelios minutės, skirtos šiam „užsiėmimui“ per dieną sumažina širdies smūgio riziką per pusę. Esame įsitikinę, kad vidutinis statistinis vyras gali pratęsti savo gyvenimą 4-5 metais, vien tik žavėdamasis moters krūtimis“.

Apskritai tyrėjai padarė gana patrauklią išvadą, tačiau vienas klausimas lieka neišspręstas: kokia vyro kūno dalimi derėtų lygiai taip pat žavėtis, kad ir moterų sveikata taip pat galėtų diena iš dienos vis gerėti ir gerėti?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *