Moterų įtaka vyrui

Vienas vyras traukia į dugną, kitas – aukštyn ir tolyn į begalybę. Lygiai tas pats ir su moterimis. Jeigu šalia yra „ta vienintelė”, jai net kalbėti nieko nereikia, jūs pats norite, pats jai siūlote, pats išpildote, pats perkate.

Jums ne vienodai rodo. Jūs jau nelaukiate, kol ji pirma jus apkabins, kad galėtumėte pats apkabinti. Jūs – iniciatorius, jūs pirmasis prieinate prie jos ir apkabinate, visą ją liečiate.

Todėl, kad jums tai teikia malonumą. Jūs nuo to kaifuojate. Meilė ir energija liejasi per kraštus. Jūs nieko nereikalaujate mainais, nieko nedarote vardan kažkokių kitų tikslų. Jūs tarsi atiduodate jai save, tačiau atiduodamas, gaunate žymiai daugiau.

Aš suprantu tuos dailininkus, rašytojus, muzikantus ir skulptorius, kurie kūrė savo darbus, paveikti galingo susižavėjimo savo moterimi. Tai išties veikia.

Taip, jūs bet kokį kalną nuversite, bet ne dėl kiekvienos, tik dėl vienos. Tokia moteris padarys jus arba labai laimingu, ir netgi turtingu, ji bus jūsų viso gyvenimo motyvatore ir įkvėpėja.

Arba padarys jus nelaimingu. Sužlugdys.

Pražiopsoję savo moterį ar jos „nepatempę”, jūs visą likusį gyvenimą ieškosite moters, orientuodamasis būtent į tą, kuri jus varė iš proto, kuri nuolat gyveno jūsų galvoje bei širdyje ir neleido užmigti.

Moteris su vyru daro neįtikėtinus stebuklus. Ji gali vien savo buvimu vyro gyvenime pakeisti jo rankomis visą juos supančią realybę į gerąją pusę. Ko panorės, taip ir bus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *