Moterys geriau prisitaiko prie miego trūkumo ir vienatvės

Daug tyrimų skirta vyrų ir moterų skirtumams išsiaiškinti. Šį kartą mokslininkai nusprendė palyginti, kaip abi lytys susidoroja su kai kuriais gyvenimo sunkumais – miego trūkumu ir vienatve. Paaiškėjo, kad moterys daug geriau prisitaiko prie tokių išbandymų.

Mokslininkai atliko neįprastą eksperimentą, kuriame dalyvavo ir vyrai, ir moterys. Bandymas tęsėsi 17 dienų. Visi savanoriai buvo patalpinti į specialiai suprojektuotą kompleksą, kuris atrodė kaip kosminė stotis. Pagal idėją tiriamieji tarsi nuskrido į Mėnulį, o paskui grįžo atgal.

Pažymima, kad be specialaus fizinio pasirengimo daugeliui buvo gana sunku. Tačiau psichologine prasme visi eksperimento dalyviai susidorojo kuo puikiausiai.

Be to, savanoriai susirado gerų draugų. Kiekvieną vakarą jie nenorėdavo eiti į savo kajutes. Dažniausiai jie mieliau leido laisvalaikį širdingiems pokalbiams įvairiomis temomis.

Taip pat ekspertams pavyko išsiaiškinti, kad komplekse buvusios moterys pasižymėjo didesniu emocingumu. Ir apskritai jos daug lengviau išgyveno patį eksperimentą, įskaitant tai, jog žymiai lengviau ištvėrė miego trūkumą ir izoliaciją.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *