Moterys, pakaks knisti vyrams protą

Vakar į mano konsultaciją atėjo trys moterys, kurioms pateikiau tą patį receptą: “Pakaks knisti vyrams protą!”

Atleiskite už grubumą, tačiau švelnesni variantai kartais jau nesuveikia. Tarkime, kad ir toks: “Jeigu nori, mieloji, pakeisti gyvenimą, kodėl tau nepradėjus keisti savo elgesio? Pamėgink apsilankyti pas stilistą, vietoje to, kad nurodinėtum vyrui, sūnui, broliui, ką ir kaip jiems reikia daryti. Arba persidažyk plaukus…” Kaip jau sakiau, tokie pasiūlymai kai kurių asmenybių jau nebeveikia. Mielos damos laksto pas stilistus, persidažo plaukus, o jų vyrai ir toliau, jų manymu, viską daro ne taip, kaip reikia.

Mielosios moterys, vyrų nereikia vertinti. Juos reikia priimti tokius, kokie yra, tyrinėti, studijuoti, nagrinėti. Ir tuo pat metu ištyrinėti save pačią greta šito vyro. Išsiaiškinti kaip atsilieps mano širdis, mano kūnas į įvairius vyro pasireiškimus? Žiūrėti reikia vidun, į save, būtent ten vyksta patys įdomiausi dalykai. Dažniau suplaka ar apmiršta moteriška širdelė, kai pasirodo šitas vyras, kai jis parodo savo vyriškumą?

Tyrinėjant vyrus, paaiškėja, kad agresyvumas – tai vyriška prigimtis. Ir jeigu moteris su juo nekovoja, jeigu ji savo vyro, atleiskite, neiškastruoja, tai vyrui ir įrodinėti nebėra ko, jam nebereikia kovoti už savo teisę būti vyrišku. Jam lengviau atsipalaiduoti. O atsipalaidavus, lengviau parodyti savo vyrišką jėgą.

Kodėl šiuolaikinė moteris nei iš šio, nei iš to nusprendė, kad jai kažkas suteikė teisę tarkuoti vyrą, nurodinėti, kaip jis turi elgtis konkrečioje situacijoje? Todėl, kad šitos moterys atitrūko nuo savo moteriškos prigimties. Ir atitrūkusi, pati dabar jau nebežino, ką daryti, kaip gyventi toliau. Jai nuobodu ir neįdomu su pačia savimi. Vyriška prigimtimi ji irgi nepasitiki, dėl to nutaria, kad geriausia priemonė nuo netikrumo – totali kontrolė. Ir žmona pavirsta griežta mamyte. O paskui dar ir skundžiasi gyvenimu: “Maniškis toks skuduras!”

Per kiekvieną konsultaciją mes grįžtame į tą tašką, kai moteris save išdavė, kai savęs išsigando. Mes stengiamės atgaivinti pasitikėjimą savimi. O su pasitikėjimu ateina ir susidomėjimas savimi. Ir išmokusios išgirsti savo prigimtį, moterys užsiima kūryba. Bet koks užsiėmimas – maisto gaminimas, rytinis makiažas, indų plovimas, pokalbis su vaikais, žvilgsnis vyrui į akis tampa įdomiu kūrybiniu procesu. Ir moteriai nebelieka noro kontroliuoti situacijos ir knisti vyrui smegenis. O vyro “auklėjimo” procesą pakeičia meilė.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *