Mylėti nesugebančios moterys

Kiek daug istorijų prirašyta apie tai, kad ji ir protinga, ir gražuolė, padariusi svaiginančią karjerą, ir su Ferariu gatvėmis laksto, laisvai kalba dešimčia užsienio kalbų, o vis viena ir viena. Štai jos klasės draugės gyvenimas – kreivas, šleivas, bet laimingas. Vyras šokinėja aplink ją tarsi būtų karalienė, nors ši „karalienė” mokykloje net vandens cheminės formulės nesugebėjo į galvą įsikalti. Kur teisybė?

Teisybė yra ta, jog toji neišmanėlė supranta ir gerbia vyrus, o protinguolė jų bijo, nepasitiki ir pastoviai kuo nors įtarinėja. Visur ieško užslėptų kiaulysčių. Visus laiko ožiais ir vyrai su dideliu džiaugsmu tokią nuomonę pateisina. O kaip kitaip? Ką užsisakėte, tą ir gavote, gerbiamoji…

Turiu dvi netekėjusias 40 metų amžiaus drauges. Abiejų tėvai – namų tironai. Neišsilavinę, despotiški, užsispyrę, riboti, alkoholiu piktnaudžiaujantys žmogeliai. Jie niekada nebuvo apkabinę savo mergaičių, nevedžiojo jų į zoologijos sodą ir neskaitė pasakų prieš miegą. Nesidomėjo jų gyvenimu ir supratimo neturi, kada mergaitėms prasideda mėnesinės. Žemino mamą ir atvirai šlaistėsi su kitomis moterimis.

Štai ir užauga dukra, jausdama didžiulę nuoskaudą visiems vyriškos lyties atstovams. Ji jau iš anksto žvelgia į vyrus su įtarumu, atsargumu, vos ne paranoja, nesąmoningai laukdama iš jų būtent to, ką yra patyrusi vaikystėje.

Ne ką geresnė situacija, kai tėvo apskritai nebuvo. Tada mergaitę auklėja nusikankinusi, trijose darbovietėse plušanti mama, ištisą parą transliuojanti atitinkamą požiūrį į vyrus. Visi jie išgamos, bobišiai, šunsnukiai, kuriems tik viena galvoje. Jais negalima pasikliauti, dėl to pasitikėti galima tik savimi. Štai tokios Žanos d’Ark ir dirba paskui kaip pašėlusios, studijuoja Stivo Džobso biografiją ir lanko darbo efektyvumo kėlimo kursus bei treningus.

Jau nuo pirmos pažinties sekundės tokia moteris meta iššūkį vyrui, pradeda rankų laužimo ir intelekto varžybas. Tikrina išrinktąjį pagal visus parametrus, rengia jau per pirmus pasimatymus egzaminus ir rašo pažymius.

Viena pažįstama pasiuntė velniop patikusį vaikiną dėl to, kad jis sportavo vos tris kartus per savaitę, o ne kasdien ir skaitė detektyvus, o ne intelektualią elitinę literatūrą.

Tik meilė – tai ne sportas, ne karas ir ne nesibaigianti saviugda. Meilė – tai dviejų harmoningų asmenybių, kurios tobulėja drauge, sąjunga.

Moteris, kurioje gyvena daugybė vidinių monstrų, pasąmoningai pasirenka į vyrus monstrą.

Moteris, kuri tikisi santuokoje daug povandeninių akmenų, būtinai suklups, už jų užkliuvusi.

Netikinti meile, vienareikšmiškai gaus nemeilę.

Kenčianti auka pritraukia prie savęs tironą.

Įtari moteris – neištikimą plevėsą.

Nepatikli ir nepasitikinti – melagį ir apgaviką.

O Jeilio universiteto diplomas, IQ, elitinė literatūra ir išpuoselėtas kosmetikos salonuose veidas čia neturi absoliučiai jokios reikšmės.

Svarbiausia – sveika psichika, meilė sau ir gyvenimui.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *