Neišvaizdžių merginų savybės, už kurias jas pamilsta vaikinai

Ar pastebėjote, kad vaikinai labai dažnai palieka gražuoles ir ima kurti ilgalaikius santykius su vidutiniškos išvaizdos merginomis? Kur glūdi tokio fenomeno paslaptis? Jos reikia ieškoti tarp tų „pilkųjų pelyčių“ psichologinių ypatybių.

1. Ji gali būti emociškai nepriklausoma nuo savo vaikino

Šis punktas visai nereiškia visiško atsiribojimo ir užsisklendimo savyje. Atvirkščiai, tokia mergina turi savų interesų, kuriais papildo savo emocijų sankaupas. Tai gali būti mėgstamas užsiėmimas, hobis, naudingi įpročiai – viskas, kas neleis jai nuobodžiauti, kai vaikino nebus šalia.

2. Ji slepia savyje paslaptingumą ir mįslingumą

Neįmanoma, kad moteris būtų įdomi, kai apie ją žinoma absoliučiai viskas. Todėl merginoms derėtų įsidėmėti taisyklę: neverta atskleisti vaikinui visų kortų. Jis turi pasistengti viską sužinoti pats.

Įgyvendinti šią taisyklę nelengva dėl dviejų dalykų: anksčiau ar vėliau nuslėpti faktai išsisems, be to, negalima perlenkti lazdos ir nuslėpti viską apie save, paliekant tik neatsakytus klausimus. Kad išliktų įdomus, žmogus turi nuolat mokytis vis ko nors naujo, patirti naujų dalykų, vystytis.

3. Ji perleidžia vaikinui vadovaujantį vaidmenį, išsaugodama savo nepriklausomybę

Liūdna žiūrėti į moteris, kurios pasinėrusios tik į buities darbus ir mano: „Mane aprūpino, tai man nieko nereikia daryti.“ Ne, reikia! Vyrai vertina moteris, kurios sugeba realizuoti save, užsidirbti pinigų per savo triūsą ar pomėgius. Žinoma, jam reikia vaidinti svarbiausią vaidmenį šeimoje, bet moteris irgi turi jaustis naudinga visuomenei ir sugebanti kai ką daugiau, nei būti paprasta namų šeimininke.

4. Ji nesikėsina į vyro laisvę

Iš moterų dažnai galima išgirsti: „Jo nėra jau dvi valandas, reikia paskambinti ir sužinoti, kur jis.“ Tokie nusibodę telefonų skambučiai ir trumpieji pranešimai „Kaip sekasi?“ greitai pradeda erzinti stipriąją lytį. Iš pradžių juos suvokia kaip perdėtą rūpinimąsi, paskui – kaip laisvės suvaržymą. Palikite jį vieną su savo rūpesčiais ir jis greičiau grįš namo.

5. Ji pasitiki savimi

Ar merginos mėgsta komplimentus? Labai. Ar moka juos priimti? Ne visada. Lengvas koketavimas, šypsena, laiku pasakytas „ačiū“ – pasitikinčios savimi merginos arsenalas nėra didelis, bet to jai užtenka. Vaikinai nori jai sakyti komplimentus, matyti jos reakciją, žvilgsnius, simpatiją.

Patarimas merginoms: pasistenkite išsiugdyti išvardytus bruožus ir netrukus pajusite, kad vaikinai pradėjo labiau jumis žavėtis.

OriginalasNaujienos iš interneto