Neįtikėtina chemija ne visada reiškia neįtikėtinus santykius

Štai jūs sutikote savo gyvenimo meilę, arba bent jau taip jums atrodo. Tačiau ar gali, kaip dabar priimta sakyti, jūsų neįtikėtina chemija peraugti į ilgalaikius ir stabilius santykius? Štai kodėl tai ne visada įmanoma:

Seksas – tai dar ne viskas. Galbūt jūs suprantate ir jaučiate vienas kitą be žodžių lovoje, bet ar galite pasikalbėti iš širdies? Ar gali partneris kalbėti apie savo emocijas, jausmus, ar galite jam papasakoti intymias istorijas iš savo vaikystės?

Santykiai – tai rutina. Kai tik pradėsite gyventi kartu ir imsite dalintis buitimi, seksualinė chemija pradės sklaidytis. Teks tvarkyti namus, apsipirkti, apmokėti komunalines sąskaitas, ginčytis dėl neuždarytos klozeto sėdynės ar kieno eilė valyti katės kraiko dėžę. Jei turite tik neįtikėtiną chemiją, buičiai jos gali nepakakti.

Visą laiką būti seksualia – labai varginantis dalykas. Naktį norisi nusiplauti makiažą ir atsipalaiduoti, o ne ką nors gundyti ir vilioti. Ir ne visada norisi atsikelti anksčiau už jį, kad pasigražintumėte.

Seksualinis potraukis grindžiamas spontaniškumu ir paslaptingumu. Tačiau kai aistra išsigaruoja, visa tai labiau primena nestabilumą ir neatsakingumą.

Galite pražiopsoti jums tinkamesnį žmogų. Paprastai ši neįtikėtina chemija užkunkuliuoja pirmą kartą sutikus žmogų, kurio iš tikrųjų net nepažįstate. Tuo tarpu tikri santykiai paprastai plėtojasi palaipsniui. Įsijautę į „chemiją” su pirmu sutiktu, galite sugriauti santykius, kurie buvo kuriami labai ilgai.

Chemija pasikliauti negalima. Chemija nepadės ginčuose dėl pinigų ar dėl to, kieno eilė išnešti šiukšles. Tai neišspręs jūsų problemų su pasitikėjimu ir netgi gali jas dar labiau komplikuoti.

Gyvenimas – tai ne filmas. Tik filmuose meilė iš pirmo žvilgsnio baigiasi tuo, kad jie gyvens ilgai ir laimingai. Realybėje tokie aistringi meilužiai išsilakstys jau po pirmojo buitinio kivirčo. Ir visgi norisi tikėti, kad sutikome būtent tą meilę kaip filmuose.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *