Nepatogūs faktai apie santykius, kuriais dauguma nenori tikėti

Kad paskui nebūtų skaudu, verta žinoti iš anksto kai kuriuos liūdnus faktus apie santykius ir šeimą.

1. Išsaugoti šeimos neįmanoma.

Jeigu poros santykiai yra, išsaugoti šeimos jau neįmanoma. Visi bandymai bus tik pastangos atitolinti žlugimą. Jūs vis tiek išsiskirsite. Arba vienas sutiks kentėti, o antram pasidarys patogu taip gyventi. Bet tai jau bus ne šeima.

2. Po vestuvių žmonės netampa blogesni.

Jie visada buvo tokie, tačiau santykių pradžioje stengėsi pasirodyti geresni. Žmonės apskritai nesikeičia nei į gerąją, nei į blogąją pusę. Tiesiog vieni atskleidžia savo sugebėjimus, kiti slepiasi po kaukėmis ir dūsta jose.

3. Vaikas neišgelbės santuokos.

Vaikui gimus, situacija pusiau sužlugusiuose santykiuose tik pablogės, nes prisidės nuovargis, įtampa, nemiga ir sumažės laisvo laiko bei poilsio.

4. Daryti spaudimą į gailestį arba sąžinę – kvailas sumanymas.

Jeigu žmogus periodiškai daro kažką, žinodamas, kad tai sukels jums skausmą, tai jis jūsų tikrai nemyli, o savo ašaromis ir kentėjimu jūs tik sukeliate jo pasibjaurėjimą.

5. Idealių santykių nebūna.

Kiekviena pora turi savo problemų. Kiekvienuose santykiuose kyla skandalai ir nesusipratimai.

6. Neištikimybė nėra norma.

Jūs galite netikėti, bet ne visi išduoda savo antrąją pusę ir tampa neištikimi. Jeigu jūs atleidžiate už neištikimybę, pasiteisindami tokia kvailyste, kad visi būna neištikimi, jūs sau meluojate.

7. Santykiai neišgelbės nuo vienatvės.

Jeigu jums blogai su savimi, tai kito žmogaus buvimas šalia situacijos nepataisys, nes su savimi it toliau būsite jūs. Jums reikia ne užmegzti ryšių su kuo nors kitu, o pataisyti savo santykius su savimi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *