Neteiskite tų, kurie lieka su juos išdavusiomis antrosiomis pusėmis

Kokį sprendimą – likti ar skirtis – priimti, sužinojus, kad mylimas žmogus buvo neištikimas, yra be galo sunku. Tai dar sudėtingiau, jei šeima augina vaikus, nes skyrybos jų gyvenimą pakeičia visam laikui, o nusprendusieji išsaugoti šeimą dažnai būna smerkiami aplinkinių, rašo Huffingtonpost.com.

Psichoterapeutė Marni Feuerman pastebi, kad bene dažniausia priežastis, dėl ko poros kreipiasi pagalbos į psichologus, yra neištikimybė. Anot jos, tai atveria kur kas gilesnes santykių problemas, kurios neretai išlenda į dienos šviesą tik po skaudžios išdavystės.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių žmonės nusprendžia nenutraukti santykių, gali būti finansai, baimė ar nenorėjimas skaudinti vaikų, vis dar jaučiama meilė ar religiniai įsitikinimai. Labai dažnai įskaudintas žmogus supranta, kad ir jis ar ji prisidėjo prie to, bei kartu su antrąja puse ima ieškoti būdų, kaip sustiprinti savo santykius ir vėl iš naujo juos kurti.

Priešingai, nei aplinkiniams atrodo, tokie žmonės yra labai drąsūs, dori ir išmintingi, o sprendimą likti jie priima ilgai ir skaudžiai svarstydami. Likę, jie mokosi atleisti ir kurti artimus santykius, kurių anksčiau nebuvo.

Psichoterapeutės teigimu, labai dažnai neištikimybę patyrusios moterys vėliau prisipažįsta retai norėjusios intymumo, daugiau dėmesio skyrusios savo vaikams ir nuolat kritikavusios savo vyrus. Išduoti vyrai atvirauja, jog visą save aukodavo darbui ir pamiršdavo savo moteris, nesuteikdami joms trokštamo dėmesio ir meilės. Tokios poros savo jausmus slopina vartodamos alkoholį, vengia konfliktų ir retai randa laiko vienas kitam.

Viską supratę, žmonės ima iš naujo kurti santykius ir pastebėti tai, kam anksčiau neskirdavo dėmesio. Žinoma, svarbu ir tai, kad suklydęs žmogus atgailautų ir įdėtų daugiau pastangų, vėl atgaudamas kito žmogaus pasitikėjimą.

Tokios poros yra labai stiprios ir mažiausia, ko jiems reikia, tai neigiamas aplinkinių požiūris.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *