Netgi labai mylintis vyras turi moterį, kurios niekada nepamirš

Bet kurio vyro gyvenime yra tokia moteris, kurią jis kiekvieną kartą prisimins su švelnumu ir šiluma bei nelabai suvokiamu liūdesiu. Ir tai, nepaisant to, kad jis yra jau keletą metų laimingai vedęs, myli savo žmoną ir vaikus. Pabandykime išsiaiškinti, kas yra šios moterys, kurių sutuoktinis nepajėgus pamiršti.

1. Mergina, kurią vyras įsimylėjo pirmą kartą gyvenime

„Pirma meilė – ji ir paskutinė…! – taip dainuojama vienoje dainoje. Ir iš tiesų mažai kas iš vyrų pamiršo pirmąją meilę, savo tuometinius jausmus ir pojūčius. Ir nėra jokios reikšmės, ar ši meilė buvo abipusė, ar nelaiminga. Tiesiog būtent tuo momentu vyras pažvelgė į save iš kitos pusės ir netikėtai suprato, kad moteris gali pakeisti visą jo gyvenimą. Pirmieji jausmai – patys tyriausi, patys naiviausi. Ir net jeigu iliuzijos bei svajonės dėl kokių nors priežasčių nepateisino lūkesčių ir neišsipildė, vyras niekada nepamirš pirmosios meilės. Būtent ši mergina pažadino jame visus tuos šviesius ir švelnius jausmus, o dėl jos šypsenos vyras buvo pasiruošęs kalnus nuversti ir pasukti upes atgalios.

2. Moteris, kurios vyrui nepavyko pasiekti

Tegul jis mylėjo ją daug mažiau, nei kitas, o gal ir visai nemylėjo, tačiau troško, kad bent kartą ši moteris būtų su juo permiegojusi. Vyras vardan to netgi krūvą pinigų tikriausiai išleido. O ji vis tiek nesutiko jam priklausyti, tuo įžeisdama jo vyrišką savimeilę, ir tai tapo priežastimi, dėl ko ji visam gyvenimui įstrigo jo atmintyje.

3. Moteris, kurią vyras prarado

Dažnai atsitinka taip, kad vyras suvokia, kaip stipriai vertina ir myli moterį, tik tada, kai jos daugiau nebėra ir jau nebebus greta. Ji išėjo, ir visas gyvenimas prarado prasmę. Tik po to vyras pradeda suvokti savo klaidas, suprasti, kad jai skyrė pernelyg mažai laiko, dažnai skaudino savo poelgiais, nepajėgė įvertinti jos rūpesčio, šilumos ir meilės. O dabar jau nieko nesugrąžinsi, pernelyg vėlu. Ji išėjo.

Ir net jei po kurio laiko vyras pamils ​​kitą moterį, jis visada prisimins tą, kuri išmokė jį mylėti iš tikrųjų, ir kuri jam sudaužė širdį.

Bet kuriai moteriai malonu žinoti, kad ji paliko pėdsaką vyro širdyje ir kad jis ją prisimins visą gyvenimą. Tačiau, sutikite, visiškai neturi reikšmės, su kokiomis mintimis ir jausmais jus prisimins jūsų buvęs vyriškis. Žymiai svarbiau žinoti, ką jums jaučia jūsų dabartinis mylimasis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *