Neužbaigti santykiai išsiurbia pernelyg daug energijos

Kad santykiai būtų tikrai užbaigti, neužtenka, kad žmonės oficialiai išsiskirtų ar išsivažinėtų į skirtingus butus.

Tokių pavyzdžių, kad kiekvienas jau seniai gyvena savo gyvenimą, kad žmonės jau seniai neturi poros statuso, bet tarp jų yra stiprus emocinis ryšys, yra labai daug. Yra labai daug klausimų, pretenzijų, nuoskaudų. Atsiranda kažkoks keistas nusivylimų ir vilties, meilės ir neapykantos kokteilis.

Atminkite, kad meilės priešingybė yra ne neapykanta, o abejingumas. Dėl to, jei jus tai stipriai užkabino, jei kontaktas tęsiasi, galbūt neužbaigti santykiai – būtent jūsų problema.

Aiškūs nebaigtų santykių požymiai (iš vienos pusės arba iš abiejų):

Jūsų gyvenime, jūsų erdvėje yra daug buvusio/buvusios. Daug bendraujate, kontaktuojate. Ir tasai bendravimas nėra susijęs su pačiais aktualiausiais klausimais. Turite daug asmeninių savo buvusio partnerio daiktų. Jūs ir toliau turite bendrų reikalų.

Buvusio partnerio labai daug jūsų mintyse. Nuolat grįžtate į prisiminimus apie kai kuriuos jūsų santykių epizodus, prisimenate to žmogaus žodžius. Nuolat tikrinatės mintyse – kaip jis/ji į tai reaguotų.

Žmogus ir bet kokie prisiminimai apie jį sukelia audringą emocinę reakciją. Net negalite ramiai reaguoti, išgirdę jo vardą, ar kai išgirstate kokią nors informaciją apie šį asmenį. Iškart kyla įvairūs prieštaringi jausmai, užplūsta emocijos.

Jums labai svarbi šio žmogaus reakcija, norisi kažką įrodyti. Labai norisi, kad šis asmuo jus įvertintų. Kad jis/ji dėl ko nors pasigailėtų, imtų stipriai apgailestauti. Jums išties labai rūpi jo nuomonė.

Pavydite šiam žmogui. Pavydas – labai ryškus ženklas. Jaučiatės įskaudintas, kaip pamatote tą žmogų su kažkuo kitu ar bent jau įsivaizduojate jį su nauju partneriu.

Sekate šio žmogaus gyvenimą. Reguliariai lankotės jo puslapiuose socialiniuose tinkluose. Jeigu vaikščiojate ar važinėjate skirtingais maršrutais, nuolat dairotės – o ką, jei staiga pamatysite, o jei pamatysite – su kuo?

Visą laiką mintyse mėginate atsukti scenarijų atgal. Dažnai grįžtate mintimis į praeitį. Bandote sukurti kažkokius kitus scenarijus. Galvoje sukasi begalė įvairiausių „O jeigu…”, O jei staiga…”

Nelieka jėgų ir nesigauna užmegzti naujų santykių. Niekas kitas jums netinka. Visi atrodo kažkokie ne tokie. Nesigauna atsipalaiduoti, pasitikėti, pasinerti į santykius su nauju žmogumi. Visi svetimi, ir tik jis vienas, tasai žmogus – artimas ir savas.

Visas šis neužbaigtumas atima iš jūsų labai daug energijos.

Labai svarbu galų gale apsispręsti, priimti tvirtą sprendimą – norite tuos santykius susigrąžinti, ar ne.

Jeigu norite, ieškokite arba patys susikurkite sau šansus šia linkme, mėginkite. Jei manote, kad visa tai beprasmiška, atėjo laikas padaryti išvadą, kad šis asmuo – tai dalis jūsų praeities, ir nėra jokio reikalo temptis jo į ateitį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *