Nežabotos aistros ir santykiai

Daugeliui merginų imponuoja aistra, polėkis santykiuose, tokios sūpynės, ant kurių atsisėdi ir prasideda svaiginantis skrydis…

Begalė įvairiausių progų pasikankinti, emocijos, važiuojantis stogas – alfa vyrukai pasiūlys moteriai ištisą spektrą paslaugų ir, žinoma, papirks tokiais atrakcionais nesubrendusias jaunų gražuolių smegenis.

O kol gražuolė bėgioja paskui blogiukus, gaudama eilinę taip trokštamo adrenalino porciją – laikrodis tiksi…

Alfa vyrukui tokia mergina yra vienkartinė: išspaudė visas sultis, išmetė, nuėjo pas sekančią. Kalbant apie pačią merginą, tai ji viską mato per rožinius akinius, juk svarbiausia, kad jai padovanojo tą būseną, savijautą, kuri taip patinka.

Realiai ji tam alfa vyrukui ir už dyką nereikalinga, jokios ateities su juo nėra ir būti negali, tačiau mergužėlė to nepajėgia suvokti. Praeina kažkiek laiko, ateina apmąstymų ir komforto/ramybės/tvirto ir saugaus šeimos gyvenimo troškimo laikotarpis… su ištikimu, mylinčiu vyru. O tokių jau nėra. Visi užimti. Juos kaip kačiukus seniai išsidalino į geras rankas kitos – išmintingesnės gražuolės.

Ir linksmoji panelytė atsimuša į nykaus beviltiškumo sieną – geri vyrai užimti, o brutualiems patinams ji visiškai neįdomi, kadangi jie ieško dar jaunesnių kvailiukių.

Mielos merginos, prieš pradėdamos ieškoti svaiginančių nuotykių – įsijunkite galvą. Nešvaistykite savęs ir savo brangaus laiko abejotiniems, trumpalaikiams malonumams.

Galvokite apie ateitį. Juk kol jūs gaudote kaifą su alfa patinėliais – reikalingi žmonės pamažu išeina, tampa nepasiekiami. Ir greitai bus per vėlu dėl ko nors gailėtis…

Spręsti, žinoma, jums pačioms, kaip tvarkyti savo gyvenimą, bet jeigu siekiate tikrosios laimės – priimkite teisingus sprendimus. Niekas kitas už jus to nepadarys.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *