Nuobodžios, niekam nereikalingos moterys

„Man 35 metai, ištekėjusi nebuvau, visi vyrai mane arba apgaudavo, arba išduodavo…” Nuobodžios, niekam nereikalingos moterys taip ir gyvena.

Ankstesniuose straipsniuose mes piktinomės, kad vyrai renkasi 25-metes neva už jų grožį ir jaunystę. Tačiau tai ne visai tiesa. Tiesiog iš tokių moterų visa tai galima buvo bent jau gauti. O ką galima gauti iš moterų, kurių amžius 35+?

Teoriškai – žymiai daugiau nei iš jaunesnių. Nes tokia moteris protinga, seksualiai subrendusi, ji brandi asmenybė, turi sukaupusi patirties ir išminties. Bent jau taip turėtų būti.

Konsultavau vieną kaip tik 35 metų amžiaus moterį (ji leido aptarti jos atvejį šiame tekste).

-Man 35 metai, ištekėjusi nebuvau, vaikų nėra, vyrai mane išduodavo, apgaudavo, pasitaikydavo ir gerų. Santykių jau seniai neturiu. Gyvenu „namai-darbas-namai” režimu, nebeturiu nei jėgų, nei energijos pažintims. Visas gyvenimas – vienas didžiulis nusivylimas…

Na, štai – atsakymas slypi pačiame klausime. Jėgų nebėra, vyrai išduodavo. Ką galima būtų patarti moteriai, kuri sulaukė 35 metų ir vis dar nieko neišmano apie vyrus?

O apie visa kita?

Jėgų nėra net pažintims. Aš jau rašiau, kad santykiai reikalauja jėgų, ypač dvasinių. Visa tai ne taip paprasta, kai gali pasirodyti. Jeigu nėra jėgų, tai nebus ir santykių. O kas patraukliausia žmoguje? Gyvenimo troškulys, noras gyventi. O čia – nei gyvenimo, visiškai nieko, žiemos miegas, apatija.

Namai-darbas-namai. Darbas tikriausiai nuobodus ir nelabai kaip apmokamas, toks, kad tiesiog būtų už ką gyventi.

Ir štai atsirado vyras, kuriam šita moteris patiko. Pakviečia kelis kartus ją į pasimatymą, o paskui susimąsto: o ką ji apskritai visus tuos 35 metus veikė? Nei vaikų, nei karjeros, nei interesų. Sėdėjo ir manęs laukė?

Ir kam ji jam reikalinga? Galima ir jaunesnę nuobodybę susirasti.

Mano draugė ištekėjo, sulaukusi 38 metų, tačiau ji buvo kitokia. Ją viskas domino. Ją susitikus ir paklausus, kas naujesnio, pasakojimų galima buvo klausytis valandų valandas.

Dėl to, mielos moterys, sulig amžiumi turi ateiti ir asmenybės tobulėjimas, o ne vien stagnacija, sklandžiai perauganti į senatvę. Štai čia ir slypi atsakymas į klausimą, kodėl viena išteka netgi sulaukusi 50 metų, o kitos ir dvidešimt penkerius metus turėdamos nesugeba. Ir dėl to vyrai renkasi jaunesnes: jei vyresnė moteris nieko įdomaus duoti jiems neturi, tai kam su ja susitikinėti, jeigu yra jaunesnių? Jokio skirtumo, tačiau jaunesnė bent jau kūną turi patrauklesnį.

Bejėgiškumas, nykumas, beveidiškumas toleruotinas, kai moteriai 25, o ne 35 metai.

Bet jeigu viskas gerai su protu, asmenybe, požiūriu į gyvenimą, tada amžius – tai tik skaičiukai kalendoriuje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *