Pagal ką vyrai renkasi moteris rimtiems santykiams

Moteris nori kurti šeimą su adekvačiu vyru, o ne tironu ar turinčiu žalingų įpročių. Ji svajoja apie vyrą, kuris būtų vertas dėmesio, stiprus ir sugebantis materialiai apsirūpinti, kuris būtų tinkamas ilgiems kokybiškiems santykiams ir nuo kurio nebūtų baisu susilaukti vaikų.

O kas rūpi vyrams, kai jie renkasi ilgalaikę partnerę?

Į ką kreipia dėmesį vyrai, pasirinkdami moterį? Kas jiems yra svarbiausia?

1. Sveikata

Kad ir kaip keista, bet prigimties balsas yra stipresnis už logiką. Vyro logika tik vėliau patvirtina jo pasirinkimą. Svarbiausias kriterijus nesąmoningam moters pasirinkimui yra jos sveikata.

Kuo sveikesnė moteris, tuo ji patrauklesnė vyrams, nes jų pasąmonė ir intuicija kužda, kad ji gali pagimdyti ir išauginti sveikus palikuonis. Visa kita – intelektas ir kiti požymiai – pasitraukia į antrą planą.

Todėl kiekviena mergina ir moteris pirmiausia turėtų rūpintis savo sveikata, nes būtent tai nulemia pagrindinį jos patrauklumą priešingai lyčiai.

2. Meilė sau

Meilę sau šiuo atveju reikia suprasti kaip atsakingą reguliarų rūpinimąsi savimi, o ne kaip pasipūtimą ir aroganciją. Svarbu skirti šias sąvokas. Arogancija tik silpnina asmenybę ir atstumia kitus.

Jeigu moteris nemyli savęs, dažnai graužiasi ir jaučiasi įsižeidusi, tai atsispindi jos elgesyje ir kūno kalboje. Kas nors pasirinks ir tokią moterį, tačiau tai bus vyras su atitinkamu gyvenimo scenarijumi, paveldėtu iš savo tėvų šeimos. Partnerių santykiai nebus laimingi, tačiau tikrai kupini stiprių neigiamų emocijų ir konfliktų.

3. Gyvenimo strategija

Moteris turi sugebėti prisiimti atsakomybę už save, žinoti, ko nori, ir žengti savo keliu, puoselėdama savo vertybes, tačiau gerbdama ir vyrą.

Ji turi mokėti nustatyti vyrui pagarbaus elgesio su savimi ribas ir pasitikėti savimi. Tokia moteris pati kurs ir tobulins savo santykius su pasauliu, su vyru ir vaikais ir nekaltins aplinkinių dėl savo likimo, kaip paprastai elgiasi tipiškos „aukos“.

4. Vidinė pusiausvyra

Santarvę su savimi ir pasauliu palaikanti moteris bus įsitikinusi, kad ji yra verta meilės, ir sugebės gerbti kitą. Šalia tokios moters vyras gali augti ir tobulėti. Jis jaus jos pasitikėjimą savimi, kuris jį žavės ir įkvėps žygdarbiams dėl jos.

5. Sugebėjimas bendrauti

Moteris, mokanti padėkoti. Ji, žino, kad jai niekas nieko neprivalo, ir sugeba išreikšti dėkingumą, kai vyra ką nors padaro dėl jos. Ji negaili jam komplimentų.

Visada pozityviai nusiteikusi, džiaugsmo kupina ir įkvepianti moteris bus geriausia gyvenimo draugė. Ir vyrai tą puikiai žino.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *