Pagrindiniai skirtumai tarp vyrų ir moterų

Ne, mes ne ekspertai ir sąžiningai tuo prisipažįstame. Lygiai kaip ir tuo, kad esant norui galima rasti šimtus skirtumų tarp vyrų ir moterų.

ir visgi išskyrėme 7 įdomiausius mūsų požiūriu.

Mes rengiamės skirtingomis kryptimis

Moterys rengiasi iš viršaus į apačią – iš pradžių marškinėliai ar palaidinė, o paskui džinsai ar sijonas. O vyrai pirmiausia užsitempia kelnes, o paskui jau kažką apsivelka viršun.

Moterys nelinkusios rizikuoti šiaip sau

Istoriškai moterys slaugės, vaikų ir židinio prižiūrėtojos. O vyras pusę gyvenimo praleidžia rizikuodamas, kas padeda pasiekti geresnių rezultatų. Arba atvirkščiai.

Moterys suvalgo iki 2 kg lūpdažių per gyvenimą

Mažai kas nusivalo lūpas prieš valgį, todėl dalis lūpdažių patenka į pilvą. Apie 2 kg per gyvenimą.

Moterys dievina maitinti savo vyrus

Kelias į vyro širdį eina per skrandį, todėl jį reikia pastoviai palaikyti. Ir tada tavo sotaus ir putlaus vyruko kita negalės nuvilioti. Ir galima girtis – štai, aš pati nupenėjau!

Moterys mėgsta aukštakulnius ir nekenčia laiptų

Vyriška avalynė gali būti graži ir praktiška tuo pačiu metu, o moteriška ne. Aukštakulniai daro moteris gražesnes, tačiau su jais leistis laiptais – pastovi rizika, kurios vyrai dažniausiai nesupranta.

Moterys greičiau apgirsta ir išvis nemoka gerti

Fermento alkoholdehidrogenazės, kuris skaido alkoholį iki patenkant į kraują, pas moteris kur kas mažiau, nei pas vyrus. Todėl apgirtimas ateina žymiai greičiau. O dar moterų kūno masė dažnai mažesnė, plius užkandžiauti daug ir riebiai jos nenori, saugo figūrą. Iš čia ir negalėjimas atlaikyti ilgalaikius girtavimus be pasekmių.

Moterys geriau skiria aromatus

Moteriška uoslė stipresnė už vyrišką. Tai leidžia gauti daugiau malonumo iš gėlių ir kvepalų, tačiau provokuoja negatyvą dėl nešviežių partnerio marškinių ar nesutvarkyto buto aromatų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *