Pamatinės šeimyninių santykių paslaptys

Šeima – tai bendras vyro ir moters darbas. Mus tokius sukūrė neatsitiktinai. Mes vienas kitą papildome. Vienas nepastebimai pereina į kitą. Taip gimsta savotiškas bendras šokis. Bendrų pastangų grožis, vardan vieno bendro tikslo. Ir čia nėra jokios konkurencijos. Yra du pasauliai. Yra susijungimas ir bendradarbiavimas. Nėra teisių ir neteisių. Yra skirtinga paskirtis, skirtingi pašaukimai. Yra vienybė ir harmonija.

1. Moters grožio galia slypi ramybėje, vyro grožio galia slypi veikloje.

2. Vyras laikosi duoto žodžio, moterys gali jo nesilaikyti. Moteris iš prigimties yra permaininga, jai sunku laikytis priesaikų. Kitų žmonių atžvilgiu ji gali atsiimti savo žodžius. Tačiau tuo pat metu ji tvirtai laikosi savo vyrui duotos priesaikos.

3. Kai vyras kelia isterijas: „Tai pabaiga! Galas viskam!” – tikra nelaimė. Emocinę pusiausvyrą šeimoje palaiko vyras, jis turi išsiugdyti savyje olimpinę ramybę ir šaltakraujiškumą. Net pačiose kritiškiausiose situacijose ir visiškose aklavietėse. Toks elgesys padeda išspręsti bet kokią sudėtingą situaciją ir išsaugoti šeimą.

4. Vyro misija, visų pirma, yra apsaugoti moterį, kartais netgi nuo jos pačios. Visų pirma nuo jos minčių. Nuo chaoso ir uragano jos galvoje. Ir tik antroje vietoje – materialus saugumas.

5. Moteris semiasi jėgų namuose, vyras – darbe. Todėl turime stengtis, kad moters užimtumas darbe nebūtų pilnas. Ypač be reguliaraus persidirbimo. Priešingu atveju šeimoje prasidės nesantaika. Namai moteriai yra apsauga. Tačiau tik tuo atveju, jei vyras nesikiša į buities reikalų tvarkymą, suteikdamas moteriai laisvę šiuo klausimu. Ilgą laiką būnant toli nuo namų, jos laukia sėkmė karjeroje ir netgi materialiniai pasiekimai, tačiau didėja psichinis nestabilumas.

6. Emocinės stiprybės moteris semiasi iš saldaus maisto ir jai patinkančių drabužių, taip pat iš papuošalų ir malonių smulkmenų. Malonių žodžių ir dėmesio. Šioje stiprybėje slypi jos sveikata. O vyras be saldumo ir komforto tvirtėja, grūdinasi. Jo sveikata nuo to tik sustiprėja. Moteriai – atvirkščiai. Vyrą stiprina pavojingi žygiai, asketizmas, sudėtingos situacijos. Moterį asketizmas moterį paverčia vyru. O vyras su vyru namuose konkuruoja ir kariauja. Vyras supranta moterį tik tada, kai moteris parodo savo silpnumą. Kai ji demonstruoja nepalenkiamą jėgą ir atkaklumą, vyras konfliktuoja su ja kaip su vyru. Šeima žlugo. Arba vyras prasigers, nuleis rankas.

7. Vyras atneša šeimai pinigų, o žmona paskirsto einamąjį šeimos biudžetą.

8. Moteris iš prigimties linkusi gerbti, o vyras – priimti pagarbą. Kai moteris rodo pagarbą, jis jaučiasi gerbiamu žmogumi, ir aplinkiniai automatiškai tai jaučia. Tačiau girti vyrą galima tik už konkrečius poelgius. Tik už pasiekimus. Moterį girti galima ir reikia tiesiog šiaip. Girti ir žavėtis. Kuo daugiau, tuo geriau.

9. Vyrui reikėtu didžiumą dukters auklėjimo perleisti žmonai, kadangi pats jis bus linkęs ją lepinti. Priešingu atveju dukra paauglystėje pradės tėvu manipuliuoti. Sūnų auklėti daugiausia turėtų tėvas. Kadangi sūnus-paauglys gali imti manipuliuoti mama.

10. Vyras vaikuose ugdo atsakomybę, o žmona – gerumą, atjautą, priėmimą.

11. Vyras neturėtų pykti ant savo žmonos už tai, kad ji įsižeidžia ir nerimauja, būna susirūpinusi. Lygiai taip pat moteris neturėtų pykti ant savo vyro už tai, kad jis pyksta.

12. Vyras moteryje myli formą, o moteris myli jo protą. Todėl moteriai pageidautina palaikyti formą, o vyrui – mąstymo gilumą ir aštrumą. Saldumynai ir persivalgymas ardo formą. Alkoholis naikina protą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *