Paprastos frazės, kurias vyrai ir moterys supranta skirtingai

Ne paslaptis, kad vyrai ir moterys daugumą situaciją suvokia skirtingai. Brightside.me pateikia 7 frazes, kurios įgauna skirtingas prasmes, priklausomai nuo to, ar jūs vyras, ar moteris. Ieškoti, kuri iš jų gera ar bloga, neverta, kadangi vyrai ir moterys tiesiog yra skirtingi.

Pasikalbėkime

Vyrams bet koks dialogas su moterimi prilygsta problemos sprendimui. Išgirdę tokią frazę, jie mano, kad kažkas nutiko, todėl įsitempia ir sunerimsta.

Tuo metu moterims bendravimas – tai būdas suartėti su partneriu. Norėdamos pasikalbėti, jos nebūtinai turi konkretų klausimą, kurį nori aptarti, moterys tiesiog gali norėti pabendrauti, tad vyro nenoras kalbėtis jas nuliūdina.

Tu nesiklausai manęs

Vyrai kur kas geriau priima informaciją, tyliai ją apmąstydami, todėl kartais atrodo nedėmesingi ar nesiklausantys, nors tiesa yra ta, kad jie klausosi tyliai.

Moterys savo susidomėjimą pokalbiu išreiškia gestais, pritarimo žodžiais ar garsiai reiškiamomis emocijomis. Vyrai tokio elgesio dažnai nesupranta ir juos net gi gali tai erzinti.

Padarykime tai kartu

Vyrai nemėgsta dalytis pergalių ir nėra patys geriausi komandos nariai. Imtis bendros veiklos vyrai dažniausiai vengia, tuo tarpu dėl hormono oksitocino, moterys yra kur kas socialesnės, todėl jos nori veikti ir būti kartu.

Pabūkime tyliai

Kai vyrai paprašo pabūti tyliai ar tiesiog ramiai ir nesikalbant, jie neturi nieko slapto mintyje. Jiems tiesiog reikia atsigauti po darbo dienos ar išspręsti kokią nors problemą, tačiau jei tyli moteris – nieko gero nesitikėk. Dažniausiai tyla moterys bando vyrą nubausti ir dar labiau pyksta, kai vyrai to nepastebi, tačiau jie tokio elgesio paprasčiausiai nesupranta.

Pasikalbėkime apie tai vėliau

Žodis „vėliau“ vyrams yra absoliučiai neutralus ir jei vyras paprašo kažką aptarti vėliau, tai reiškia, kad šiuo metu jo galva yra užimta kitu klausimu. Tuo tarpu moterys gali kelis darbus atlikti vienu metu, todėl frazė „pakalbėsime vėliau“ joms yra tarsi įžeidimas.

Viskas gerai

Vyrai vartoja kur kas mažiau epitetų savo emocijoms išreikšti, todėl jei vyras sako „man viskas gerai“ – tai ir reiškia, kad jam viskas gerai. Moterys kasdien ištaria apie 20 tūkst. žodžių, o emocijoms įvardinti taip pat turi daugybę epitetų, tad žodis „gerai“ joms gali skambėti kaip nemandagus ar nedėmesingas atsakymas į klausimą „kaip tau sekasi?“.

Tai vyrų reikalas

Moterys nemėgsta šios frazės, nes tai reiškia, kad vyras kurį laiką norės kažką veikti be jos. Moterims tai tarsi įžeidimas. Be to, jų galvose kažkodėl iškart ima suktis mintys apie striptizo klubą, svetimas moteris ir flirtą, tuo tarpu vyrai taip sakydami dažniausiai tiesiog nori susitikti su draugais, pažvejoti, pažaisti krepšinį ar pasėdėti prie kompiuterio.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *