Patarimai, kaip nustoti tarkuoti vyrą

Į klausimą „ar tarkuojate savo vyrą?“, dauguma moterų atsako „žinoma, ne“. Tačiau vyrai galvoja kitaip. Nuolatinė sutuoktinio kritika nieko gero neduoda. Tokių žmonų vyrai tampa arba bevaliais ir apatiškais, arba bėga nuo jų neatsigręždami. Kad taip nenutiktų jūsų šeimoje, išsiaiškinkite, kaip nustoti tarkuoti vyrą ar vaikiną ir pasiekti harmoniją sąjungoje.

Kaip tai daro moterys?

Tai, ką vyrai dažniausiai vadina „tarkavimu“, moterys aiškina visiškai kitaip:

1. Būtina priminti apie svarbius dalykus – net jei „primenama“ švelniai ir neįkyriai, tokie „priminimai“ kartojasi nuo ryto iki vakaro, kas pusvalandį.

2. Patarimai – pačių moterų įsitikinimu, jos yra išmintingesnės už vyrus ir turi teisę nukreipti tuos kvailius teisinga linkme.

3. Kritika – daugelis žmonų ją laiko absoliučiai konstruktyvia.

4. Aptarinėjimai, „proto įkrėtimas“, paaiškinimai.

Kad ir kaip vadintumėte savo elgesį, laimės šeimoje nuo jo nedaugėja, o kartais norisi bėgti iš namų kiek kojos neša nuo tokio žmonos požiūrio.

Kaip nustoti tarkuoti savo vyrą – 6 psichologo patarimai

Kodėl prieš ištekėdamos, nepaklausėte savo vyro, ar jis padės jums atlikti namų ruošos darbus, ar surankios išmėtytas kojines, ar kalbėsis su jumis po darbo dienos? Jums atrodė, kad tai nesvarbu, svarbiausia – meilė. Kas pasikeitė dabar? Nuolatiniai priekaištai palaipsniui užmuša netgi pačius karščiausius jausmus, jūs būtent šito siekiate? Jeigu ne, pasiklausykite, ką pataria psichologai:

1. Pirmas patarimas – jei norite tapti laiminga ir išlaikyti šią būseną ilgą laiką, užčiaupkite savąjį „aš“. Ar pagerės jūsų santykiai, jeigu bet kokia kaina įrodysite, kad esate teisi? Mažai tikėtina.

2. Jei sunku susitaikyti su vyro trūkumais, teks išsiskirstyti, kadangi suaugę žmonės nebesikeičia.

3. Ieškokite priežasties, dažnai ji slypi daug giliau, nei laiku neišneštos šiukšlės ar išmėtytos kojinės. Po to pasikalbėkite su vyru, kaip tai išspręsti.

4. Perjunkite savo energiją į ką nors kita, pasirūpinkite savimi, savęs tobulinimu, prisiminkite savo pomėgius. Tada nebeliks laiko sutuoktinio „tarkavimui“.

5. Kai eilinį kartą kils noras imti kritikuoti savo vyrą, mintyse suskaičiuokite iki penkių, nes tokie pokalbiai dažnai būna absoliučiai beprasmiški ir gali sugadinti nuotaiką visai dienai.

6. Kai kurios moterys tokiu elgesiu tiesiog nori atkreipti į save dėmesį, nesuvokdamos, kad tokiu keistu metodu dar labiau atstums sutuoktinį. Būkite protingesnės, kitaip labai greitai atsiras norinčių pasiimti jūsų vyrą sau. Ir yra nemenka rizika, kad joms pasiseks tai padaryti. Žmogų keičia tik meilė ir geras žodis, o ne nuolatinis „tarkavimas“.

Moterų klaidos poroje

Pradėdamos bendrą gyvenimą, pradėjusios bendrą buitį, moterys tikisi absoliučiai nedrumsčiamos laimės. Mylimo žmogaus trūkumai praktiškai nepastebimi. Tačiau laikui bėgant moteris pradeda įžvelgti neigiamus partnerio charakterio aspektus. Ji pradeda jį „tarkuoti“, nesuprasdama elementarių dalykų:

1. Vyras yra jau susiformavusi asmenybė, turinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, kurių ištaisyti praktiškai neįmanoma. Arba jūs jį mylite tokį, koks jis yra, arba skirkitės – trečio kelio nėra.

2. Nėra žmonių be trūkumų. Idealo niekada nerasite, nes gamtoje jis neegzistuoja.

3. Išmokite klausytis argumentų, kurie pateikiami, besiklausant jūsų pretenzijų ir tada būsite išklausyta pati.

Pagalvokite, ar jums tokia svarbi švara namuose, savalaikis šiukšlių išnešimas pagal griežtą jūsų pačios sugalvotą grafiką, ar nuolatinis vyro buvimas greta. Ar nuolatinės priekabės ir bloga nuotaika jums yra normali būsena? Geriau prisiminkite savo geriausius laikus, praleistus kartu, linksminkitės, leiskite vyrui su jumis jaustis patogiai ir gerai. Labai tikėtina, kad po to jis pradės keistis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.