Patys beprasmiškiausi būdai, kuriais bandai išgelbėti savo santykius

Taip jau viskas vyksta, kad po saldainių-gėlių periodo, porai tenka susidurti su rimtais sunkumais. Susidaro įspūdis, kad meilė išgaravo. Prasideda barniai, tarpusavio nesupratimas. Tada tu nusprendi paimti situaciją į savo rankas ir išgelbėti santykius. Tačiau, deja ne visos strategijos, kurias žinai iš įvairiausių pavyzdžių, gali tą situaciją išgelbėti.

Padaryti pertrauką

Kai tik priimsite sprendimą padaryti santykiuose pauzę, šis momentas taps santykių pabaiga. Nejaugi tu rimtai manai, kad laikinas tavo pasitraukimas iš kito žmogaus gyvenimo gali duoti trokštamą rezultatą? Greičiausiai judu abu su palengvėjimu atsipūsite, juk dabar pagaliau vėl galite daryti, ką norite, nerizikuodami išgirsti begalę pamokslų ir pretenzijų. Be to, šis “laikinas” santykių nutraukimas į jūsų gyvenimą įtrauks begalę nereikalingų žmonių: tėvai, draugai, kolegos – visiems norėsis pasidalinti su jumis savais patarimais, o tai dar labiau komplikuos jau ir taip įtemptus santykius.

Padaryti pertrauką – tas pats, kas nuleisti rankas, pasiduoti. Žmonės, kurie išties nėra vienas kitam abejingi, susibarę gali miegoti daugių daugiausia skirtingose lovose ir kurį laiką nesikalbėti, kol galutinai neatvės įkarštis.

Pamėginti išsiaiškinti santykius

Vadink šitą būdą kaip nori: nuleisti garą, suorganizuoti kosminio masto barnį ar tiesiog išsiaiškinti santykius. Rezultatas visais atvejais vienodas: skandalas. Šis būdas veikia tik tuo atveju, jeigu abu partneriai supranta, kad aiškintis santykius geriausia viešpataujant taikiai, ramiai atmosferai, be barnių, be daužomų lėkščių ir grasinimų išeiti pas mamą. Ir dar, beje: jeigu visgi sėdote prie derybų stalo ir esate pasirengę dialogui, jokiu būdu nepradėkite prikaišioti vienas kitam dėl senų klaidų ir nuoskaudų. Problemos tokiu atveju niekur nedings. Ko nepasakysi apie mylimą žmogų.

Išprovokuoti pavydą

“Manai, be tavęs neatsiras kitų, geresnių?” – ištari, apimtas emocijų, norėdamas parodyti partnerei, koks tu kietas? Tiesa, realybėje visa tai reiškia tik viena: žmogus, kuriam adresuojami šie žodžiai, suvokia, kad tu jo paprasčiausiai nebrangini. Tavo bandymas įtraukti į jūsų santykius kažkokį trečią žmogų (savo buvusią ar mielą kolegę), dažniausiai sukelia ne pavydą ir norą susitaikyti, o baigiasi galutiniu santykių nutraukimu be jokios vilties bendrai ateičiai.

Pavydas – laibai stiprus jausmas, pajėgus sugadinti net pačius idealiausius santykius. Kvaila tikėtis, kad jūsų romanas, kuris jau ir taip pradeda po truputėlį byrėti, bus išgydytas pavydu. Greičiausiai tavo mergina su palengvėjimu atsipūs, juk tu jai aiškiai parodei, kad jums išsiskyrus – turi pas ką eiti.

Pakeisti aplinką

Suplanuoti romantišką savaitgalį užmiesčio name ar kur nors Maldyvuose – tai, žinoma, puiku. Tačiau tik tuo atveju, jei santykiai neišgyvena krizės. Nėra nieko blogiau už poilsį jaukioje vietelėje su žmogumi, kuris sulig kiekviena diena vis labiau nuo tavęs tolsta.

Atvirai kalbant, toks poilsis visų pirma yra didelis stresas. Įsivaizduok: jūs ištraukiate save iš įprasto gyvenimo, kuriame jums ir taip neypatingai gera ir komfortiška. Antra – pasikeitus aplinkai, jums greičiausiai teks būti vienas su kitu ištisą parą, teks nuolat kontaktuoti, be jokios pertraukos ir išvengti nepageidaujamų pokalbių bus žymiai sudėtingiau.

Vaikas

“Mūsų santykiai dabar, žinoma, pasibjaurėtini, tačiau gimus vaikui viskas susitvarkys”. Norisi užduoti vieną klausimą: “Iš kur tu tai ištraukei?” Kodėl vaikas turi tapti jūsų taikytoju?

Vaikas – tai milžiniška atsakomybė, šimtaprocentinis dėmesys 24 valandas per parą, abiejų šeimos narių įsitraukimas į procesą. Būtina suprasti, kad po to kai gimė, vaikas jau niekur nedings. Tai – visam gyvenimui. Dėl to, jei nesugebate rasti kompromiso, jei negalite vienas kito suprasti ir kažką paaukoti kito labui – geriau net negalvoti apie vaikus.

Be to, jeigu jūsų santykiuose ne viskas gerai, jūsų būsimas vaikas turi visus šansus užaugti be vieno iš tėvų. Arba gyvensite visi po vienu stogu, vienas kito nekęsdami, o tai – ne ką geriau.

Įteisinti santykius

Tegu šis būdas ir ne toks radikalus, kaip ankstesnis, tačiau nieko gero vis tiek neišeis. Pirma: pasiūlyti ranką ir širdį, kai jums akivaizdžiai nesiklijuoja santykiai – beviltiškos pastangos, savotiškas pagalbos šauksmas. Antra – jeigu tu išties rimtai apmąstei tokį variantą, vadinasi, turi būti tikras, kad yra ką gelbėti.

Paprašyti patarimo

Tavo tėvai drauge nugyveno daugiau kaip 20 metų arba tavo draugas – pavyzdingas šeimos žmogus, tavo sesuo – psichologė ir turi idealius santykius… Visa tai – ne tavo istorija. Santykiai nekuriami pagal kokius nors šablonus, nėra universalių priemonių santykiams išsaugoti, dėl to visi tie patarimai tau nepadės. Be to, vargu ar aplinkiniai žino iki galo, kas vyksta tarp jūsų. Net pats nekalčiausias patarimas dėl šio nežinojimo gali dar labiau sukomplikuoti situaciją.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *