Pelenės sindromas: kodėl kai kurias moteris palieka ar apgaudinėja vyrai?

Pelenės kompleksas – vienas labiausiai kenkiančių santuokiniam gyvenimui, poros bendravimui ir seksui.

Daugumą kompleksų moterys atsineša iš vaikystės. Jie trukdo sukurti laimingą santuoką, kenkia seksualumui. Vadinamasis Pelenės sindromas yra gana paplitęs reiškinys.

Toks kompleksas susiformuoja, kai mergaitė vaikystėje iš savo motinos, močiutės ar kitų autoritetingų suaugusiųjų nuolat girdi priekaištus, kad joks vyras jos nemylės, jeigu neišmoks susitvarkyti, puikiai gaminti maisto, neįgis visų šeimininkės įgūdžių. Kitaip jos niekas neves ir ji liksianti viena.

Tada nuo ankstyvos vaikystės mergina mokosi būti Pelene, kuri rūpinasi viskuo ir visais. Ji išmoksta puikiai šeimininkauti. Nuolat tvarkosi namuose. Viskas aplink ją švaru, sudėliota į vietas, ji gali pagaminti daugybę gardžių patiekalų. Dažnai pasitaiko, kad net motina ir močiutė neatitinka jos aukšto šeimininkavimo lygio.

Tiesiog jos pačios to nesimokė, todėl stengiasi iš mergaitės išauginti idealią būsimą žmoną ir šeimininkę, kuri sugebėtų tapti laiminga ir būti geidžiama, reikalinga, nepamainoma.

Ir tikrai – iš pradžių vyras susižavi tokiu rūpinimusi, tokiais sugebėjimais tvarkyti buitį, ypač jeigu toks visapusiškas aptarnavimas anksčiau jam buvo nepažįstamas.

Toliau jis labai greitai veda tokią moterį, tačiau paskui supranta, kad ji neturi daugiau nieko, išskyrus tuos įgūdžius. Ji yra tuščia. Ir dažniausiai vyras arba išeina, išardydamas šeimą, arba pradeda ją apgaudinėti ir ieškoti moters asmenybės,  moters, su kuria galėtų pasikalbėti. Tokios moters, kuri turi kažką daugiau, ne tik namų kombaino funkcijas.

Moteris, kuri gyvena su Pelenės kompleksu,  labai smarkiai kenčia. Ji nepajėgia suprasti, kaip galima buvo pamesti ją, tokią gerą, tokią idealią, tokią teisingą!

Arba kaip galima buvo ją apgaudinėti?! Juk ji taip stengėsi būti ideali!

Ir po skyrybų tokia moteris gali dar ilgai sirgti depresija arba pasirinkti sau vyrą, kurį reikia gelbėti, kuriuo reikia labai daug rūpintis. Tada ji nukreips visą savo energiją į jį.

Per savo gyvenimą Pelenė niekaip neįstengia suprasti, kodėl jai nepavyksta sukurti laimingos santuokos.

Ji ir toliau pasauliu beveik nesidomi. Vidujai ji yra visiškai įsitikinusi, kad yra labai gera.

Taip gyvenimas prabėga pro šalį. Ir tai, kad ji laukia iš vyrų tokio pat rūpesčio, kokį pati skiria kitiems, tokios harmoningos sąjungos, idealios pasakos, kokios trokšta pati, – niekada neišsipildo.

Labai retais atvejais,  vyras, kuris  jau būna pavargęs nuo savo meilės nuotykių, gali išsirinkti sau tokią Pelenę. Dažniausiai toks vyras būna gerokai vyresnis už merginą arba taip smarkiai palaužtas gyvenimo, kad jam rūpi tik buitiniai dalykai.

Arba Pelenę gali vesti vyras, kuris sąmoningai siekia įkurdinti namuose  šeimininkę, kad galėtų pats įsitaisyti moterį savo malonumui, su kuria kalbėtųsi, bendrautų, miegotų, su kuria linksmintųsi. Toks jo sąmoningas pasirinkimas.

Ar atpažinote savyje Pelenę?

Jei taip, yra apie ką pamąstyti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.