Penki vyrų tipai, kurie niekada neturi pinigų

Pasitaiko nemažai tokių vyrų, kuriems skurdas nėra tik laikina būsena, o pasirinktas gyvenimo būdas. Kokie tai tipai ir kaip juos atpažinti?

Mamos verslininkas

Šis tipas pasižymi dideliais lūkesčiais, tačiau jam trūksta tikrų žinių, patirties ir verslumo talento. Toks vyras mano, kad darbas svetimiems žemina jo orumą. Tačiau pagal savo sugebėjimus jis netinka savarankiškam verslui.

Toks tipas gali netikėtai priblokšti žmoną savo idėja įsigyti vištų, atidaryti Šiaurės tautų prekių parduotuvę arba surengti pasivažinėjimą pingvinais. Jis surašo verslo planą, užpildo jį skambiais terminais, pavyzdžiui, „pardavimo piltuvas“, imasi veiklos ir netrukus patiria triuškinantį pralaimėjimą. Su tokiu vyru galima gerai gyventi vienu atveju – jei jis turi turtingus tėvus. Priešingu atveju viskas, ką darysite, tai nuolatos stengsitės grąžinti skolas.

Neambicingas

Kitaip nei Mamos verslininkas, kuris kelia aukštus reikalavimus gyvenimui ir nerealius lūkesčius, Neambicingasis pasirenka tiesiog per žemus reikalavimus. Šis žmogus yra pasirengęs maitintis kuo pigesniais maisto produktais, dėvi dar 1998 metais pirktus drabužius ir nesiekia nieko daugiau.

Kasdien pusryčiams, pietums ir vakarienei valgyti avižinę košę su vištienos subproduktais jam yra norma. Jis vaikšto be kojinių, taupo muilą,, gydosi gysločiais. Tai nereiškia, kad jis negali susirasti geresnio darbo – jis tiesiog to nenori ir nelaiko savo gyvenimo ydingu. Jei žmona palaiko jo pasaulėžiūrą, tada viskas gerai. Tačiau žmonai, kuri norėtų būti vyro bent iš dalies išlaikoma finansiškai, šalia jo bus labai sunku.

Idėjinis proletaras

Idėjinia proletaras, skirtingai nei kiti du tipai, turi ir įgūdžių, ir ambicijų. Dažnai jis įgijo labai kokybišką išsilavinimą, turi reikalingą ir paklausią profesiją. Jis aktyvus, darbštus, pareigingas, protingas ir, nepaisant visų šių privalumų, vis tiek uždirba centus..

Šio paradokso priežastis dažnai slypi tokio „proletaro“ išsilavinime. Šio tipo vyrai dažnai auginami šeimose, kuriose labai rimtai sakoma, kad būti turtingam yra gėda, kad visi turtingieji vogė, o skurdas ir sąžiningas darbas yra padorumo ženklas. Būtent šias idėjas suaugęs berniukas visiškai nesąmoningai įgyvendina.

Lošėjas

Atrodytų, kas su lošėjais viskas aišku. Mes visi suprantame, kad lošimų priklausomybė yra klaidingas kelias. Ir tik nedaugelis gali nustoti berti milžiniškas sumas į žaidimų automatus. O likusieji savo šeimai bus tik ašarų, paskolų ir rūpesčių šaltiniu. Tačiau lošėjai dažniausiai taip nuoširdžiai atgailauja, taip prisiekinėja ir karštai žada pradėti naują gyvenimą, kad artimieji jais patiki ir suteikia jiems šansą vėl ir vėl.

Močiutės pyragėlis

Močiutės pyragėlis – apskritai geras žmogus. Bėda ta, kad pernelyg rūpestingi giminaičiai (dažniausiai šis buvo užaugintas tos pačios lyties asmenų šeimoje, motinos ir močiutės) viskuo jį aprūpindavo ir išmokė jį gyventi taip, kad viskas, ko jam reikia, bus paruošta. Toks vyras gali be sąžinės graužaties paimti pinigų žieminei striukei iš pensininkės močiutės arba gyventi pas ją iki atlyginimo, kurį vėl greitai išleis. Ir toks gyvenimo būdas jam atrodo visai normalus. Pamažu ir žmona įtraukiama į ratą tų, kurie rūpinasi jo brangia asmeniu. Toks vyras, nė nemirktelėdamas, gali užlipti ant trapaus moteriško sprando ir joti ant jos kupros, kol jos kojos nesulinks. Jis net neparaus dėl to, kad išnaudoja kitą. Tokia padėtis jam atrodo visai natūrali.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *