Penkios klaidos, kurias daro vienišos moterys

Ilgą laiką esate viena ir, atrodo, kad vis nesutinkate sau skirtojo? O gal pati atstumiate į jus dėmesį atkreipusius vyrus? Pasitikrinkite, ar nedarote vienos iš esminių vienišų moterų klaidų.

1. Manote, kad neįmanoma jūsų mylėti.

Po pirmo nevykusio pasimatymo imate galvoti, kad jūs kažkokia užkalbėta. Be reikalo, nuo čia gali prasidėti prastas savęs vertinimas. Nustokite tvirtinti, kad nesate niekam reikalinga. Esmė – jūsų santykis su savimi, kaip su asmenybe.

Senmergėmis tampa būtent tos, kurios yra nepatenkintos savimi. Vadinasi, reikia lavintis. Kas rytas kartokite sau, kad esate unikali ir nuostabi. Kad rasite savo princą. Pajauskite save, tada pajaus ir jus. jei pamilsite save, pamils ir jus. Dar vienas variantas – pradėkite rašyti dienoraštį.

Turbūt dauguma matė filmą „Bridžitos Džouns dienoraštis“. Herojė galiausiai sutinka savo vyrą. Kuo jūs prastesnė? Užrašinėkite į dienoraštį visas nuoskaudas, išgyvenimus. Išsiliekite, iš karto palengvės.

2. Vyrus matote kaip priešininkus.

Merginos mėgsta kartais apie vyrus kalbėti priešiškai, sako: jis metė, jis paliko, jis netikęs, jis išdavė. Žinoma, kiekviena įžeista moteris sako, kad visi vyrai kvailiai ir mergišiai. Iš tiesų tikrai taip nėra.

3. Norite suvaržyti vyrą.

Nereikėtų po vestuvių vyrui visko uždrausti. Jeigu jis nori žvejoti, tegu žvejoja. Kuo daugiau santuokoje bus draudimų, tuo didesnė tikimybė, kad santuoka iširs.

4. Neištikimybė

Sunku susitaikyti su mintimi, kad jus išdavė, bet kartais to reikia. Jei vyrui tai buvo vienkartinis epizodas, jei jis nedaro to nuolat, reikia pasistengti atleisti.

5. Nebūkite visažine, per daug savimi pasitikinčia.

Nereikia būti savimi pasitikinčia egoiste. Santuokoje turi bendrauti du sutuoktiniai. Vyrui tikrai nepatiks, jei visur bandysite lyderiauti. Santuokinės laimės paslaptis – pusiausvyra. Tikrai neturėtumėte visur jaustis teisi. Nereikia sakyti, kad viską žinote ir viską žinote ir viską išbandėte.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *