Planuojate pirmąsias atostogas dviese? Ruoškitės galimiems netikėtumams

Jis pakvietė kartu praleisti atostogas? Kai tik širdis nustojo daužytis, prabilo skeptiškasis protas. Ar verta sutikti? Kaip pasielgti?

Ir tikrai nerimauti yra dėl ko. Pirmoji kelionė su vyru – atsakingas santykių etapas. Nuo to, kaip praleisite laiką, priklausys jūsų reputacija vyro akyse, jo požiūris į jus ir jūsų tolimesni santykiai apskritai.

Kaip reaguoti į kvietimą?

Kol kas jums nesiūlo nei tekėti, nei apsigyventi drauge. Tik kartu pailsėti. Priimkite kvietimą šiltai ir su dėkingumu, bet nereikia šokinėti iš džiaugsmo ir kabintis vyrui ant kaklo. Lygiai taip pat nereikia atsakyti sausu dalykiniu „taip“, tarytum tai būtų verslo sutartis. Parodykite, kad pasiūlymas jums yra netikėtas ir malonus.

Bendros atostogos – puikus šansas geriau pažinti vyrą ir išsiaiškinti, ar verta su juo toliau tęsti santykius. Turėsite galimybę sužinoti, koks jūsų partneris būna kasdienybėje, kai nusimeta kaukes. Tai gali būti bendro santuokinio gyvenimo repeticija.

Atostogauti kviečiantis vyras turės progą pažinti jus. Pirmiausia jis įvertins, kiek jums rūpi finansiniai, pragyvenimo, poilsio vietos ir programos klausimai. Jis stebės, kaip jūs elgiatės, atsidūrusi kritiškose situacijose, tarp kitų vyrų ir lovoje. Visada stenkitės elgtis natūraliai, išlaikyti pauzę prieš atsakydamos ir veikdamos, leiskite emocijoms aprimti.

Iš anksto surinkite kuo daugiau informacijos apie kelionės vietą, istoriją, lankytinus objektus. Tai bus puiki neutrali tema pokalbiams, kur jūs galėsite pasipuikuoti savo žiniomis. Rūpestingai susidėkite dokumentus, vaistinėlę, pinigus, pasirūpinkite kelionės draudimu.

Nors kelionės išlaidas žada padengti partneris, turėti asmeninių pinigų (bent tiek, kad užtektų nusipirkti bilietui atgal) tikrai verta. Kad būtų ramiau, apsvarstykite kelius, kaip sugrįžtumėte viena namo, jei prireiktų.

Kaip elgtis per atostogas?

Seksas. Būtent šis dalykas gali priversti suabejoti merginą prieš priimant sprendimą dėl kelionės. Žinoma, jei vyras kviečia jus atostogų, tai jis tikisi lytinių santykių. Sutikdama išvykti, jūs kartu duodate sutikimą ir dėl sekso.

Nauja aplinka sukelia naujus jausmus ir aistras. Pasinaudokite tuo, bet iniciatyvą palikite jam. Nepulkite ant jo, vos atvyksite į viešbutį, stengdamasi atsidėkoti ir parodyti, kokia seksuali esate lovoje ir kiek visko mokate. Ir nesitikėkite, kad vyras, kuris pakvietė jus, privalo jus linksminti.

Rūpinkitės juo, neįkyriai demonstruokite savo sugebėjimus atlikti žmonos vaidmenį. Jau pirmosiomis bendro poilsio dienomis pradės ryškėti jūsų skirtingumai bei įpročiai – malonūs ir nelabai.

Pavyzdžiui, galite su nuostaba sužinoti, kad jūsų kelionės draugas mėgsta rūkyti kambaryje, skaityti tualete, nemandagiai elgiasi su aptarnaujančiu personalu ir nevengia pagurkšnoti alkoholio. Jums gali atrodyti, kad pati pamažu tampate tarnaite („atnešk, paduok“) ir iš jųdviejų iš tikrųjų ilsisi tik jis vienas.

Kaip „suvirškinti“ tokius atradimus? Tarkitės, aiškinkitės. Gerbkite vienas kito pomėgius, aptarkite visas dienotvarkės smulkmenas, mitybos, pramogų klausimus. Jeigu sugebėsite suderinti savo poreikius – tai bus ideali gerų santykių vystymosi prielaida.

Jeigu pirmieji nesusipratimai ir nuomonių nesutapimai virs konfliktais, barniais, tai po atostogų jūsų santykiai pereis į atšalimo fazę. Jums reikės suprasti, ar galėsite priimti vyrą tokį, koks jis yra, su savo ypatumais. Turėsite išsiaiškinti su savimi, su kokiomis neigiamomis savybėmis galėsite susitaikyti, o su kuo – niekaip.

Sėkmingi vyrai retai kada stengiasi taikstytis prie moters. Jeigu jūsų partneris erzina jus savo elgesiu, nekelkite scenų per atostogas. Stenkitės išvengti konfliktų. Atostogų laikas būna trumpas, todėl geriau jį skirti poilsiui, o ne barniams.

Jeigu suvoksite, kad vyras pasirodė esąs ne toks, apie kurį visą laiką svajojote, švelniai paruoškite jį nelabai maloniam pokalbiui apie išsiskyrimą. Padėkokite už kartu praleistą laiką, bet užsiminkite, kad jau pasiilgote namų, darbo, draugų.

Kas po to?

Atostogų laikas paprastai prabėga greitai. Kai grįšite namo, ir jums, ir jūsų partneriui teks apsispręsti, ar norite tęsti santykius, ar ne.

Jeigu po atostogų vyras dar norės susitikinėti su jumis, bus galima jus pasveikinti, kad viską darėte teisingai ir atostogos pavyko.

Pasitaiko taip, kad, nepaisydamas švelnių atsisveikinimų, vyras neskambina merginai kelias dienas ar savaites. Ji nesupranta, kas atsitiko, ir nežino, kaip jai elgtis.

Nereikia panikuoti pirma laiko. Gal vyrui per atostogas prisikaupė daug rūpesčių ir darbų, kad jis tiesiog neturi laiko. Arba jis analizuoja kartu praleistas atostogas ir stengiasi jas teisingai įvertinti. Galbūt jis jau nusprendė, kad mergina yra ne ta, apie kurią svajojo.

Ką daryti, jei vyras po atostogų prapuolė? Negraužkite savęs, užsiimkite savo reikalais. Po atostogų tikrai atsiras skubių darbų. Kartkartėmis paanalizuokite atostogų įvykius, pabandykite pažvelgti į viską vyro akimis. Pasvarstykite, kokių klaidų galėjote padaryti, ką pasakėte ne taip ar kada pasielgėte netinkamai.

Po poros dienų galėsite priminti apie save vyrui šiltu trumpuoju pranešimu, padėkoti už atostogas ir pasiteirauti, kaip jam sekasi. Nekurkite iliuzijų. Jos niekada nepasiteisina.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *