PMS – ne pasiteisinimas

Kiekvienas išmintingas vyras žino: jei nori, kad moteris, apsėsta PMS įtūžio, nenukąstų galvos, reikia elgtis itin atsargiai. Išskirtinai malonus elgesys įsisiautėjus jos PMS yra neprasta idėja, tačiau ji neturėtų šia kasmėnesine būkle naudotis kaip pasiteisinimu pavirsti ragana ant šluotos ir elgtis su jumis lyg su niekam tikusiu tarnu.

Jai gali būti būdingas bet kuris iš daugiau nei 200 simptomų, siejamų su PMS, todėl suprantama, kad ji gali būti šiek tiek prislėgta ar jaustis ne itin seksuali, bet yra keletas dalykų, kuriuos moterys mano galinčios pateisinti pareiškimu: „Čia viskas dėl PMS!“, nors iš tikrųjų taip nėra.

PMS – ne pasiteisinimas barniui pradėti

Kai jaučiasi prastai, ji gali norėti, kad lygiai taip pat prastai jaustumėtės ir jūs. Mergina savo premenstruacine būkle gali pasinaudoti kaip pasiteisinimu pradėti barnius dėl visiškai nesvarbių dalykų. Kai taip atsitinka, labai svarbu negriebti jauko.

Pasakykite jai, kad žinote, jog šiuo metu ji jaučiasi lyg nesava ir manote, kad šį pokalbį apie tai, kas ją erzina, turėtumėte atidėti, kol ateis tinkamesnis laikas. Kad ir kas bebūtų, jokiu būdu nepradėkite ant jos šaukti. Esant tokiai padėčiai, neturite jokių galimybių laimėti ginčą.

PMS – ne pasiteisinimas elgtis nepagarbiai

Jei jūsų mergina/žmona prieš mėnesines tampa įžeidimų virtuoze, neturėtumėte leisti jai taip elgtis, rašo „Ask Men“. Už tai, kad išvadina jus visais negražiais žodžiais, esančiais žodyne, ji gali bandyti suversti kaltę savo „trapiai būklei“, tačiau turite pakovoti už save ir leisti jai susiprasti, kad PMS – tai ne pateisinama priežastis, bei kad su jumis vienodai turi būti elgiamasi bet kuriuo mėnesio metu.

Taip pat neturėtumėte jai leisti teisintis kaltinant PMS, jei ji nepagarbiai elgiasi su jūsų draugais ar šeima. Bet kokie įžeidimai, kurių netoleruotumėte paprastą dieną, neturėtų būti toleruojami ir užklupus PMS.

PMS – ne pasiteisinimas jumis manipuliuoti

Gal ji ir norėtų, kad PMS metu pasaulis suktųsi apie ją, bet jūsų gyvenimai nesustoja vien dėl to, kad ji jaučiasi šiek tiek kaprizinga ir nepatenkinta. Jei tik jos simptomai nėra itin stiprūs, bandymai išvengti iš anksto suplanuotos šeimyninės vakarienės ar svarbaus darbo vakarėlio vien dėl to, kad atėjo „tas mėnesio laikas“, yra nepriimtini.

O turint tai omeny, nesitikėkite aistringo sekso, kuomet jos krūtys itin jautrios, o pilvas spazmuotas. Jūsų reikalavimai taip pat turėtų būti protingai riboti.

PMS – ne pasiteisinimas fiziniam smurtui

Fiziniam smurtui meile grįstuose santykiuose apskritai ne vieta, todėl nė vienam iš jūsų negali būti leidžiama suduoti kitam – jokiomis aplinkybėmis, net pliaukštelėti per žandą.

Jei PMS metu ji pradeda fiziškai smurtauti, kada nors tikriausiai ji leis sau taip pasielgti ir paprastą mėnesio dieną. Jei jūsų draugė mušeika, arba turėtumėte ieškoti būdų jai padėti, arba ieškoti kitos merginos.

Jokių nuolaidžiavimų, jei tai PMS

Išimtis visoms šioms taisyklėmis yra tik viena – jei jūsų antrai pusei būdinga reali psichologinė būklė, vadinama premenstruaciniu disforiniu sutrikimu (PMDS). Su šia būkle susiduria nuo 3 iki 8 proc. visų moterų ir ji vertinama kaip sekinanti.

PMDS apsunkina moters funkcionavimą profesinėje ar socialinėje aplinkoje – toks funkcionavimas išskirtiniais atvejais būna apskritai neįmanomas. Tačiau jei jūsų merginai šis sutrikimas nėra būdingas, tuomet PMS nėra pasiteisinimas kartą per mėnesį netekti proto ir dvasiškai ar fiziškai jus kankinti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *