Požymiai, kad kitiems atrodote nusivylusi ir vieniša

Po nesėkmingų pasimatymų ir pažinčių virtinės gali apimti panika, kad visam laikui liksite vieniša. Natūralu, kad kovodamos su šiuo jausmu stengiatės paversti save labiau prieinama ir atvira pažintims. Tačiau būkite atsargi, kad neperlenktumėte lazdos. Kitaip atrodysite nusivylusi ir atstumianti, o ne geidžiama. Štai dešimt požymių, kad reikia susimąstyti apie tai.

1 .Jūs rengiatės provokuojančiai.

Merginos dažnai stengiasi pademonstruoti savo figūros privalumus. Tai suteikia joms pasitikėjimo savimi, ypač kai jos eina į kavinę ar klubą. Bet paprastą darbo dieną provokuojantys drabužiai patraukia tik atitinkamo tipo vyrus, kurie akivaizdžiai neieško rimtų santykių.

2. Jūs įkeliate į socialinius tinklus daug atvirų savo nuotraukų.

Galbūt jums patinka dėmesys ir daugybė „laikų“ bei nepažįstamų žmonių komentarų? Galbūt jums širdį glosto įžūlūs pasiūlymai praleisti vieną naktį? Bet jūs turite suprasti, kad tokiu būdu pritraukiate tik nerimtus vyrus.

3. Jūs flirtuojate su visais iš eilės.

Tikriausiai esate patraukli ir nematote priežasties neflirtuoti. Tačiau taip galite sudaryti įspūdį, kad jus tik tas ir domina, jei esate pasirengusi flirtuoti su visais iš eilės.

4. Jūs per greitai atsakote į žinutes.

Tikriausiais jums malonu, kai kas nors parašo netikėtą SMS darbo dienos viduryje. Bet jeigu jūs akimirksniu atsakote jam kiekvieną kartą, gali atrodyti, kad jūs daugiau nieko ir neveikiate, kad jūsų gyvenime daugiau nieko nevyksta. Jūs tampate per daug lengvai prieinama, nesuteikiate vyrui galimybės pasiilgti jūsų, pagalvoti apie jus ir apie tai, kuo jūs užsiimate.

5.J ūs visada stengiatės pratęsti pasimatymą.

Galbūt pasimatymas jums atrodo toks geras, jog jūs nenorite, kad jis pasibaigtų. Bet jeigu stengsitės jį pratęsti, galite tuo atstumti vyrą. Jam gali atrodyti, kad jūs per daug įkyri ir varginanti, ypač jei kyla nejauki tyla. Reikia žinoti, kada tinkamas laikas išeiti.

6. Jūs pasiruošusi susitikti bet kuriuo metu ir užsiimti bet kuo.

Jūs atrodote per lengvai prieinama. Taip, jūs norite, kad vaikinas suprastų, jog jums patinka. Bet jeigu metate viską, kai jis paskambina, jis gali nuspręsti, kad jūsų gyvenimas sukasi tik aplink jį. Jeigu jis žino, kad atsiliepsite bet kuriuo metu, kai jis paskambins, jis nebandys dėti papildomų pastangų.

7. Jūs nuolat būnate kavinėje ar klube.

Galbūt jūs siekiate pagreitinti pažinčių procesą, tačiau jums reikia skirti laiko ir kitoms gyvenimo sferoms. Kai vyras mato, kad padavėjai jus gerai pažįsta ir žino jūsų pomėgius, jam gali susidaryti įspūdis, kad jūs visas dienas leidžiate baruose.

8. Jūs nuolat kalbate apie tai, kad norite sutikti savo meilę.

Net per pasimatymus. Ir tikrai be reikalo taip elgiatės. Žinoma, jūs norite žinoti apie jo ketinimus ir planus. Tačiau net ir geras vyras gali pajusti per didelį spaudimą, kai jūs taip kalbate. Net jeigu jis siekia rimtų santykių, vis tiek negali jų žadėti per pirmuosius susitikimus.

9. Jūs per daug lakstote paskui vyrus.

Jūs inicijuojate pasimatymus ir nuolat siūlote kuo nors užsiimti kartu. Tai nereiškia, kad taip elgtis yra blogai. Bet jeigu vyras neatsako aktyviais veiksmais, jums reikia palikti jį ramybėje.

10. Jums dažnai pasitaiko vienos nakties sekso nuotykiai.

Taip jūs stengiatės kompensuoti artimo žmogaus trūkumą, galbūt net tikitės rimtų santykių. Bet kiekvieną kartą liekate nusivylusi, jaučiatės išnaudota ir vieniša.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *