Požymiai, kad merginai reikia tik dėmesio, o ne meilės

Užsimezgus romantiniams santykiams žmonės dažniausiai jaučiasi labai laimingi ir pakylėti. Ypač merginoms labai patinka gerai jaustis šalia savo mylimojo ir apie jį papasakoti draugėms. Jos visuomet nepamiršta paminėti, kad įsimylėjo ir niekada nebuvo laimingesnės. Ir nors dažniausiai taip ir būna, vis dėl to pasitaiko ir išimčių. Kartais merginos gali mylėti ne patį vyrą, bet dėmesį, kurį gauna iš jo. Šiame straipsnyje pateiksime kelis požymius, kaip tai atpažinti.

Nenoras pažinti partnerį

Mergina su vyru gali kalbėtis valandų valandas, tačiau tuo pačiu metu jai bus labai svarbu, kad pokalbio temas valdytų ji.

Ir nors pora gali ilgai kalbėtis, tai nereiškia, kad mergina tikrai klausys mylimojo ir įsigilins į jo mintis ir nuomones. Atvirkščiai, jai bus nuobodu jo klausytis, ir ji nuolat bandys pakeisti pokalbio temą.

Komplimentai

Kuomet mergina myli vyrą – ji norės iš jo girdėti komplimentus, tačiau moteris, kuri nori tik dėmesio – gyvens vien komplimentais. Ji norės, kad jos partneris ją nuolat girtų ir žavėtųsi ja be jokios priežasties.

Jei ji nepasiekia to, ko nori, gali kilti pykčių ir ginčų.

Jai svarbi kitų nuomonė

Mergina, kuriai svarbus tik dėmesys, norės visiems įtikti ir patraukti aplinkinių dėmesį, todėl ji juokaus ir viešai flirtuos su savo vaikinu.

Taip pat ji norės, kad vyras darytų lygiai tą patį. Tokiomis akimirkomis ji džiaugsis, kad visų žvilgsniai yra nukreipti į ją.

Nuolat nori naujienų

Dėmesio reikalaujančios merginos norės, kad vyras visuomet joms parašytų ir papasakotų ką veikia, pasakytų joms komplimentą.

Joms tai svarbu, kadangi tai parodo, kad vyras apie ją nuolat galvoja ir imasi iniciatyvos parodyti dėmesį.

Pokalbiai tik patogiu metu

Jei mergina myli vaikiną, ji stengsis išnaudoti kiekvieną akimirką, kad su juo pabendrautų, bet jei jai yra svarbus tik dėmesys – tokių pastangų ji neparodys.

Tokia mergina su vaikinu bendraus tik tada, kai jai bus patogu, ji pati nustatys tinkamiausią metą, o kitomis akimirkomis net nesistengs skirti papildomo laiko.

Grožio įvertinimas

Dėmesio mėgstančios merginos tikėsis, kad vyras nuolat pagirs jų išvaizdą ir pastebės visus jų pokyčius į gerąją pusę. O jei komplimentų jos negaus – ims jaustis nepatrauklios ir negražios.

Lengvos skyrybos

Jei atsiras kitas vyras, kuris bus pasiruošęs merginai skirti daugiau dėmesio – ji nė nedvejodama pereis pas jį.

Ji nutrauks santykius labai lengvai ir greitai, be didelių apmąstymų. Kitaip sakant, dėmesį besivaikančioms moterims ilgaamžiai romantiniai santykiai nerūpi.

Visi šie požymiai rodo, kad mergina su vyru yra tik dėl dėmesio, bet ne iš meilės. Jai reikia tokių santykių, kuriuose ji visuomet būtų dėmesio centre.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *