Požymiai, kad palaikote santykius su partneriu tik iš vienatvės baimės

Nėra nieko blogiau, nei gyventi su partneriu, su kuriuo nesijaučiate laiminga. Daug kas palaiko tokius santykius ir palaikys toliau, nes tai daro nesąmoningai.

Nelengva sąmoningai nuspręsti, kad gyvenate su kažkuo tik todėl, jog bijote likti viena, tačiau jūsų poelgiai tai parodo. Ir į juos reikia atkreipti dėmesį.

Kai meilė ir aistra praeina, sunku išsaugoti ryšį ir išvengti išsiskyrimo. O kai jūs neturite vilties, tačiau stengiatės toliau, reikia paklausti savęs, kodėl jūs tai darote. Nekeičiate situacijos iš vienatvės baimės ar todėl, kad nenorite patikėti, jog jūsų santykiai jau pasibaigė?

Toliau išvardyti šeši požymiai padės suprasti, kad palaikote santykius tik todėl, jog bijote likti viena.

1. Su partneriu nesijaučiate laiminga.

Ypač tai teisinga tuo atveju, jeigu vyras tikrai stengiasi patenkinti jūsų poreikius, bet jūs dėl to nepatiriate malonių emocijų. Tai reiškia, kad jums atėjo laikas judėti toliau. Kai jaučiate, kad reikia kažką daryti prisiverstinai, tai nėra teisinga.

Jeigu išbandėte viską ir žinote, kad partneris jums nusibodo, kad jis jūsų daugiau nebedomina, geriau pasitraukti visam laikui, kad galėtumėte tapti laiminga. Ir jis taip pat.

2. Skundžiatės juo kitiems.

Jeigu nuolat skundžiatės savo partneriu kitiems, vadinasi, nesate laiminga su juo ir nėra prasmės likti santykiuose tik tam, kad ir toliau dergtumėte jį. Jeigu jo įpročiai jus nervina, vadinasi, nesijaučiate jaukiai ir gerai būdama su juo, jis nepatinka jums toks, koks yra.

Kai vyras jums iš tikrųjų patinka ir norite būti su juo, tai jo keistenybės ir įpročiai neerzina jūsų, jos gali net žavėti. Yra didelis skirtumas tarp meilės ir baimės likti vienai.

3. Jūs nuolat svajojate.

Svajojate apie geresnį rytojų ir kitą vyrą. Tai yra blogas ženklas. Jūs gyvenate su šiuo partneriu tik iš bėdos, nes nieko geresnio dabar nėra, o jūs nenorite likti viena.

Mes visi svajojame ir galvojame apie tai, ką norime pagerinti, kad jaustumės laimingesni. Mes svajojame, kai būname nelaimingi realybėje, kai norime pabėgti nuo to, ko negalime padaryti, pavyzdžiui, išsiskirti su netinkamu partneriu. Bet vis tiek tik atitoliname tai, kas neišvengiama.

4. Negalite įsivaizduoti, kaip gyventumėte viena.

Koks pirmas dalykas ateina į galvą, kai pagalvojate apie išsiskyrimą su savo partneriu? Vienatvės ar laisvės jausmas? Jeigu pirmasis, vadinasi, palaikote santykius tik todėl, kad bijote likti viena. Kitas požymis – jus vilioja mintis apie tai, kad būtų gerai susitikinėti su kuo nors kitu.

5. Jūs smarkiai stengiatės pakeisti savo partnerį.

Visiškai normalu, jeigu jūs ne visu 100 procentų esate patenkinta savo partneriu, ir visai kas kita, jeigu jūs visaip stengiatės jį pakeisti. Tai reiškia, kad nenorite jo. Jūs norite kitos jo versijos, kuri niekaip nesusijusi su juo realybėje.

Jūs norite kito žmogaus, kuris atitiktų jūsų poreikius ir galėtų padaryti jus laiminga, nes jūs akivaizdžiai nesate laiminga su šiuo vyru.

6. Jūs nemokate mėgautis buvimu su savimi.

Pasijuntate labai vieniša, kai liekate viena? Jums sunku džiaugtis ir linksmintis vienumoje? Jeigu taip, tai šiuos santykius palaikote tik todėl, kad jums trūksta drąsos išsiskirti. Jeigu negalite mėgautis buvimu vienumoje, vadinasi, bijote ir nežinote, kaip gyventi vienai, todėl renkatės bet kokius santykius, kad tik to išvengtumėte.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *