Požymiai, liudijantys, jog esate graži ir savimi pasitikinti moteris

Psichologai nustatė, kad yra daug neakivaizdžių požymių, rodančių, jog moteris yra graži ir savarankiška. Mes pabandėme išskirti pačius ryškiausius, į kuriuos pati dailioji lytis retai atkreipia dėmesį.

Jūs daug šypsotės. Pasąmonės lygmenyje žmonės šypseną suvokia kaip signalą, kad tau viskas puikiai sekasi. Todėl bendrauti su jumis bus komfortiška ir jauku. Jeigu dažnai šypsotės, aplinkiniai pasąmoningai jums simpatizuoja. Moteris ypatingai puošia „besišypsančios” akys, kurios tiesiog spindi džiaugsmu. Tokioms akims joks makiažas nereikalingas.

Jūs liekate savimi. Visos moterys siekia kažką pakeisti savyje. Tačiau reikia atskirti nekaltas svajones nuo nesveiko polinkio visiškai transformuoti savo išvaizdą. Atminkite, natūralus grožis (pavyzdžiui, kaip japonų moterys) šiame pasaulyje vertinamas daug labiau, nei nenatūralus ir dirbtinis. Išties graži mergina naudoja šiuolaikinės grožio industrijos pasiekimus, siekdama pabrėžti savo individualumą, o ne tam, kad pritemptų savo išvaizdą prie kokio nors po kelis kartus per metus besikeičiančio standarto.

Jūs aistringa. Jei jūsų gyvenime esama pomėgių, hobių, jei esate pasiruošusi apie tai kalbėti valandų valandas, žavėdama kitus, galite būti tikra, kad šiuo metu esate graži kaip niekada. Jūsų energija įkvepia žmones naujiems pasiekimams ir užkrečia juos motyvacija. O dar ši aistra atitenka taip pat ir partneriui, vis pakurstydama meilės ugnelę.

Esate maloni kitiems. Nuoširdi empatija ir pasirengimas ateiti į pagalbą, parodo žmogų kitų akyse iš visiškai netikėtos pusės. Kartais užtenka vieną kartą ištiesti pagalbos ranką kaimynui, kad įsigytum draugą visam gyvenimui. Tas, kuris yra įpratęs duoti daugiau, nei iš jo reikalaujama, galų gale gauna daugiau.

Jums nereikia nuolatinio aplinkinių dėmesio. Tik žmonės su visiškai smukusia saviverte visais įmanomais būdais stengiasi pritraukti aplinkinių dėmesį. Vieni – ekstravagantiška išvaizda, kiti – pretenzingu elgesiu, dar kiti – nesveiku plepumu. O patraukli ir savarankiška moteris pasilieka savyje kažką paslaptingo, kas galiausiai ir pritraukia visų dėmesį.

Pamilk save tokią, kokia esi, ir visas pasaulis tave pamils. Neslėpk savo žavių apgamų, strazdanėlių ar mielo pilvuko. Grožis visada subjektyvus. Tai, ką laikote rimtu trūkumu, kitiems yra žavūs ir mieli bruožai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *