Prašmatni moteris

Kalba eis ne apie meilę sau. Kalba eis apie leidimą sau pačiai būti ryškia, pastebima, sugebėjimą save pateikti. Tikrasis prašmatnumas – tai gyventi taip, kaip tau patogu.

„Pasijauskite verta moterimi, nusipirkite tai, ko niekada negalėjote sau leisti ir tada pasaulis supras, kad esate to verta ir duos jums viską, ko norėjote”. Čia aš anonsą vienam moteriškam treningui pacitavau. Visos tos istorijos apie leidimą sau gauti kažko daugiau pasibaigia tą dieną, kai reikia apmokėti sąskaitas. Nes tai viso labo žaidimas su klienčių neurozėmis ir baime būti atstumtoms.

„Nusipirkite prašmatnius naktinius marškinėlius, jie pavers jus tikra moterimi”. Nepavers. Užtat garantuos kelias bemieges naktis. Ir visai ne dėl fantastiško sekso. Tiesiog tas naktis graušite sau smegenis dėl iššvaistytų pinigų ir kankinančiai spėliosite, kaip reikės ištempti už likusius pinigus iki atlyginimo.

Prašmatnumas – tai ne kelnaitės, ne lūpdažiai, ne restoranai ir ne aukštakulniai.

Tikrasis prašmatnumas – gyventi taip, kaip tau patogu. Su patogiomis kelnaitėmis. Patogiais bateliais. Su ta lūpdažių spalva, kuri tau patinka ar apskritai be lūpdažio. Valgyti maistą, kuris patinka, draugauti su tais, su kuriais šilta. Būti drauge iš meilės, o ne iš pareigos jausmo.

Išmokti atsisakyti to, kas nereikalinga. To, kas išsisėmė. Susidėvėjo. Ir saugoti, tausoti tai, kas patinka. Mano draugės penkiametė dukra visą savo trumputį gyvenimą vaikšto į svečius su savo mėgstamu šaukšteliu. Ji gali leisti sau prabangą valgyti šaukšteliu, kuris patinka. Jos mama labai gėdijasi, kiekvieną kartą teisinasi. O aš pradėjau važinėti į piknikus su savais stalo įrankiais ir indais, kadangi pakęsti negaliu valgyti iš plastikinių indų. Ir man nusispjauti, ką apie tai pagalvos aplinkiniai.

Prašmatnus gyvenimas – tai ne „tu esi to verta”. Prašmatnus gyvenimas – kai daiktas vertas jūsų. Puodelis, kurį padovanojo sesutė. Tėčio sportiniai marškinėliai, kuriais apsivilkus taip jauku užmigti. Pyragas pagal mamos receptą. Mylimo žmogaus bučinys. Įdomios knygos. Geri filmai. Geros dainos. Šviežia patalynė. Švarus ir tvarkingas butas. Gyvenimas, kurį pati pasirinkai.

O dar prašmatnus gyvenimas – tai negraužti savęs, kai kažkas klostosi ne taip. Gali suplyšti pėdkelnės. Netikti tešla. Draugai gali nenorėti žiūrėti tavo mėgstamo filmo. Mylimasis gali išeiti. Gali negauti paaukštinimo darbe. Jeigu tau kažkas nesigauna, tai niekaip nepaveikia tavo vertės. Tai reiškia, kad tiesiog dabar viskas klostosi ne visai taip, kaip tau norėjosi.

Prašmatnus gyvenimas – turėti galimybę rinktis. Adyti suplyšusias kojines ar pirkti naujas. Išmesti pyragą ir užsisakyti suši arba dar kartą pabandyti išsikepti pyragą. Pasižiūrėti filmą vienai ar nueiti su draugais į kavinę. Paleisti ar kovoti. Ieškoti naujo darbo ar iš naujo peržiūrėti savo tikslus sename.

Prašmatnus gyvenimas – tai gyventi pagal savo taisykles. Eiti link savo tikslų. Neieškoti pasiteisinimų. Nebūti patogia. Nesiteisinti dėl savo sprendimų, svajonių, interesų. Sakyti kitiems: „Su manimi taip negalima”. Sakyti sau: „Man tai galima”.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *