Psichologinis pratimas moterims

Mielos merginos, siūlome jums atlikti šį pratimą ir suvokti, kokios meilės siekiate ir kokius žmones pritraukiate į savo gyvenimą.

Iš pradžių įsivaizduokite savo mamą.. Prisiminkite, koks jos charakteris, ką ji mėgsta, o ko ne. Įsivaizduokite ją jauną, ką žinote apie tą jos amžių?

Gal ji dalijosi su jumis savo prisiminimais, pasakojo apie savo jaunystę? Gal sužinojote apie ją įdomių dalykų iš kitų žmonių? Kokie jos būdo bruožai iki šiol išliko nepakitę?

Moteriškas pratimas

Po to įsivaizduokite savo mamą visai maža mergaite. Galbūt turite fotografijų, kuriose jūsų mama dar visai vaikas. Atidžiai apžiūrėkite šias nuotraukas.

Dabar jūsų laukia svarbiausias klausimas: kaip jūsų močiutė elgėsi su jūsų mama? Kokie buvo jų santykiai? Ar močiutė mylėjo jūsų mamą? Kokia tai buvo meilė? Kokie jausmai įsimaišydavo į šią meilę? Galbūt močiutės nėštumas buvo pernelyg ankstyvas ar pernelyg vėlyvas? Galbūt močiutę slėgė motinystė arba, atvirkščiai, smarkiai jaudinosi dėl savo dukters?

Dabar palyginkite savo mamos charakterį su tais močiutės ir mamos santykiais. Pavyzdžiui, galbūt jūsų mama dažnai erzina savo nekantrumu ir sentimentalu aplinkinius? Ar erzindavo močiutę jūsų mama, kai buvo vaikas? Užrašykite savo samprotavimus.

Pereikime prie antrosios pratimo dalies. Įsivaizduokite save vaiką, prisiminkite tą savo būseną. Kokios asociacijos kyla jums, susijusios su jūsų vaikyste? Kokie jausmai tada vyravo?

Prisiminkite savo santykius su mama, kai jūs buvote vaikas. Prisiminkite visą tą gėrį, kurį jums dovanojo mama.

Dabar vėl pabandykite atsakyti sau į klausimą: kaip jūsų mama jus mylėjo? Kokia meilė tai buvo? Kokie jausmai įsimaišydavo į šią meilę? Užrašykite.

Dabar pagalvokite apie savo reikšmingus santykius su partneriais. Ar neprimena jums jų meilė savo mamos meilės? Kas yra tarp jų bendro? Kokį vaidmenį jūs vaidinate dėl to, kad jus mylėtų?

Pabandykite kurį laiką stebėti save iš šalies. Tai bus gana skausmingas procesas, todėl neskubėkite. Žingsnis po žingsnio išeikite iš šito vaidmens.

Pabandykite pažinti kitas meilės briaunas, įsileiskite į save naujų jausmų.

Geras ženklas bus ramybės ir taikos jausmas sieloje, aistrų įkarščio sumažėjimas.

Duokite sau erdvės ir laiko, kad galėtumėte priimti save ir naujus pokyčius. Sėkmės jums meilėje!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *