Psichologiškai stipri moteris

Psichologiškai stipri moteris – tai save mylinti ir išmintinga moteris. Laiminga moteris.

Tokiai moteriai ji pati sau yra pirmoje vietoje, ji žino, ko nori, kodėl ir kaip, geba matyti tikrovę tokią, kokia ji yra iš tikrųjų, ir sugeba į ją teisingai reaguoti. Ji laiku paleidžia situaciją ir gyvena toliau. Geba lengvai būti šiame momente ir džiaugtis kiekviena diena.

Psichologiškai stipri moteris yra aktyvi, energetiškai pripildyta, supranta save, savo emocijas, jausmus, dėl to supranta ir kitus žmones, rūpinasi jais ir yra pasirengusi padėti, kai to reikia. Ji neprisiima atsakomybės už kitų žmonių gerovę ir laimę, kadangi supranta, jog kiekvienas yra pats atsakingas už savo gyvenimą.

Psichologiškai stiprios = išmintingos moters požymiai:

Myli ir priima save tokią, kokia yra.

Paleidžia praeitį, galvoja apie ateitį, bet ne 24 valandas per parą.

Geba greitai adaptuotis ir priimti sprendimus.

Nepasiduoda manipuliacijoms.

Gyvena savo gyvenimą.

Nesistengia visiems įtikti ir būti visiems gera.

Žino, kad vieniems ji gali patikti, o kitiems – ne.

Nebijo būti atstumta.

Moka pati pasakyti „ne”, ir pati nustato savo ribas.

Palaiko sveikus santykius.

Turi sveiką savivertę.

Gyvena sveiką, laimingą ir sąmoningą gyvenimą.

Turi gerai išvystytą empatijos jausmą.

Ji dosni, rūpestinga, kai kam nors jos reikia.

Nepuola į pagalbą, jeigu jos to neprašo, nesikiša į kitų žmonių gyvenimus su rekomendacijomis, nepuola daryti žmonių „laimingais”, suprasdama, kad kiekvienas šiame gyvenime turi išmokti savas pamokas.

Ji yra savarankiška, o tai reiškia, kad nėra priklausoma nuo kitų nuomonės, pati gali išspręsti savo problemas ir jai nereikia, kad ją kas nors nuo kažko gelbėtų.

Turi adekvačią savivertę – puikiai save pažįsta, t. y. žino savo galimybes ir apribojimus. Geba pasikliauti savimi, bet kokiais savo rezultatais, bet kokia savo gyvenimo patirtimi, savo asmeninėmis savybėmis, pagal nutylėjimą išsaugant geranorišką požiūrį į save.

Tokia moteris žino, kad ji yra savo gyvenimo autorė.

Psichologiškai stipri moteris nėra linkusi ginčytis, tačiau prireikus yra pasirengusi prisiimti lyderio pareigas. Ji – stipri asmenybė, todėl įkvepia ir motyvuoja kitus žmones idėjoms ir sprendimams priimti.

Kiekviena moteris gali išanalizuoti ir suprasti pati save, ar ji turi psichologiškai stiprios moters – išmintingos moters, suaugusios asmenybės – bruožų.

Kai nė vienas iš bruožų nesutampa, tai nereiškia, kad nieko negalima pakeisti. Šiame pasaulyje viskas įmanoma, kai pati to tikrai nori ir esi tam pasirengusi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *